Хліб, сіль, інші продукти, речі, які не можна викидати.
Зараз люди дуже легко розлучаються з непотрібними речами, просто відправляючи їх у сміттєвий контейнер. Але у давнину в наших предків у Карпатах все було зовсім інакше.
Деякі предмети під страхом смерті не можна було виносити з дому, а тим більше допускати потрапляння їх до інших людей, тварин, птахів. Вірити в незрозумілі з наукової точки зору судження чи ні - справа кожного.


Але ось перелік речей, які, як стверджують мольфари Карпат, просто категорично не можна викидати:

Волосся і нігті - є ключем до нашої енергетики та енергетичних потоків. Якщо вони потраплять в руки чаклунів, то можуть бути використані для проведення злих ритуалів: приворотів або псування. Ба більше, існує думка про те, що якщо якась птиця знайде пасмо твого волосся і застосує їх в якості будівельного матеріалу для свого гнізда, то людину, якій належить це волосся, буде мучити сильний головний біль, за яким можлива смерть.
Хліб - здавна був найголовнішим блюдом на столі, показником достатку, оскільки його наявність символізує достаток, сите та задоволене життя. Й донині це навіть не прикмета, а скоріше данина поваги предкам, які вижили у скрутні  часи завдяки силам, які часто черпали лише з кірочок хліба.  
Сіль – це символ життя, удачі й сімейного щастя, добробуту. За допомогою неї можна лікувати і, навпаки, завдавати шкоди людині, якій вона належить. Позичаючи або викидаючи сіль - ви свідомо йдете на ризик позбутися свого  добробуту.
Предмети, що відносяться до релігії -  ікони, натільні хрести, релігійні книги та обереги завжди вважалися надбанням людини й передавалися з покоління в покоління.  
Фотографії - несуть значиму енергетичну інформацію про зображену на ній людину, є прямим каналом до її внутрішнього світу. За допомогою фото навіть недосвідченому магу або чарівникові вдасться вплинути на біополе людини зі злим умислом.  
Весільна сукня і фата - ні в якому разі не можна викидати ні те, ні інше, а тим більше спалювати, оскільки це може вкрай негативно позначитися на подружньому житті, підірвати фізичний стан, душевну рівновагу та фінансове благополуччя сім'ї. А якщо передати ці весільні приналежності у спадок, то є ризик віддати разом з ними й сімейне щастя.
Гаманець - для того щоб зрозуміти, чи варто вам викинути свій старий гаманець, потрібно згадати, як часто в ньому водилися гроші, адже цей аксесуар має особливий зв'язок з його власником – енергетику достатку. Тому якщо раніше вас завжди тішили суми в ньому, то цієї речі краще не позбуватися, щоб не втратити достаток, а просто прибрати куди-небудь подалі, а за призначенням використовувати новий.  
Годинник - це хронометр життєвого часу господаря, крім того годинник якій зупинився без видимих причин часто символізує зупинку хронометражу життя. Небезпечно викидати годинник, особливо отриманий в подарунок від близької людини, оскільки таким чином ви свідомо провокуєте конфлікт і можливий розрив відносин з ним.


Читайте також:

Рослини - обереги Карпат. Стародавні традиції наших предків

Магічні наузи (вузли) Карпат. Поради карпатських мольфарів

Вишиванка – оберіг, яскравий символ долі українського народу

Карпатські вишиті обереги: пояс, хусточка, віночок, чільце

Мольфари Карпат про вишиванки і кодування долі

Руни безсмертя у давній карпатській вишивці


Якщо ж ви все ж хочете викинути ці речі, то поради карпатських мольфарів:

зробити це потрібно правильним чином, щоб уберегти себе від негативних наслідків,
утилізуючи названі предмети, насамперед необхідно очистити їх від своєї енергетики, потримавши якийсь час у солоні, а краще у святій воді.
Після цього потрібно гарненько подбати про вибір способу по позбавленню від непотрібного предмета. Кращим варіантом є закопування в землю там, де його ніхто ніколи не знайде, спускання по проточній воді (річка, струмок), оскільки вважається, що вода приносить все туди куди слід, та змиває усі енергетичні сліди або спалювання (але, наприклад, для фото воно категорично заборонено).


Мольфари Карпат стверджують, що хліб-сіль це оберіг та ліки.

Найпростіші й незамінні продукти на нашому столі - чи все ми знаємо про їх корисні властивості? Чи все отримаємо від них, все те що вони можуть нам дати? 
Ні з одним видом їжі не пов'язано така безліч обрядів, вірувань та переказів, як з хлібом і сіллю. Хліб для землеробських народів Карпат був та залишається священним, і мало що наділяється надприродною силою та володіє таким великим значенням, як сіль – учасниця будь-якого магічного ритуалу.  


Мольфари Карпат пояснюють:

річ у тому, що хліб це оберіг – це єдиний харчовий продукт, який поєднує в собі енергію усіх чотирьох стихій – Води, Повітря, Землі і Вогню. А сіль по відношенню до нього є тим самим "п'ятим елементом", який пов'язує матеріальний світ з містичним, духовним.
Не випадково хлібом-сіллю у слов'ян здавна зустрічали дорогих гостей: хліб – побажання  добробуту ну а сіль – оберіг, адже, за повір'ями, злі духи і привиди солі не їдять. Кристалічна структура солі робить її настільки активним біоінформаційним посередником, що в організм її слід вводити у малих дозах.
Хліб є символом  добробуту та процвітання, він завжди був і залишається бажаним гостем на будь-якому столі. Більш того, він є живою істотою зі своєю вибагливою, але в цілому милостивою та щедрою вдачею. За неповагу до себе, як вважали наші мудрі карпатські предки, хліб змушує дорого платити, зате за шанобливе ставлення винагороджує сім'ю та господарство - миром, здоров'ям, довголіттям, достатком.

 

Тому в Карпатах існує і сьогодні цілий ряд "хлібних" ритуалів:

Стосовно хліба - не можна:
викидати хліб, це святотатство, і той, хто так вчинив, пізнає голод та хвороби;
класти хліб на стіл "верх ногами", нижньою стороною буханки або короваю догори. Зроблене випадково, це до сварки, а навмисно – до хвороби господаря дома;
без запрошення брати з тарілки останній шматок хліба, особливо дівчатам-нареченим.
Стосовно хліба можна й потрібно:  
взяти останній шматок з тарілки, якщо тобі його запропонували. Тоді він принесе удачу в грошах або в любові;
дуже добре хоча б іноді - випікати домашній хліб, будинок, в якому печуть свій хліб (здобу, інші хлібні вироби, своїми руками), зло, захворювання та негаразди завжди обходить стороною. Якщо в будинку хтось хворий, пригостити його першого свіжовипеченим хлібом (нехай відламає шматок руками).