Енергія води. Медитативна практика карпатських мольфарів.
Час біжить як вода... Фраза, за якою вже майже не відчувається початковий образ потоку часу, води якого омивають простір, пронизують його… Основа всього: енергетика часу, енергетика води…
Наші предки в Карпатах ходили по землі, харчувалися її плодами і лягали в землю після смерті, навіки з'єднуючись з нею: важко було сприйняти її окремо від себе. Точно так само не було помітне повітря, яким вони дихали. Вогонь люди пізнали пізніше.
А ось вода – вода спочатку була самостійною стихією: помічницею або вбивцею. Вона виливалася благодатним дощем, живлячи трави і ліси Карпат, з яких харчувалися люди, то сипала градом, гублячи ніжні паростки; повноводні карпатські річки дарували рибу, але річка могла прогніватися, збунтуватися і втопити рибака і його суденце, могла бурхливим потоком кинутися на прибережне село і змити з лиця землі…
Ось чому знадобилися людству - мольфари і були дані їм містичні практики, пов'язані з водою: згадаємо хоча б про ритуали викликання дощу, які існують у всіх народів світу.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Мольфари Карпат рекомендують медитацію гармонізації чотирьох стихій

в своєму внутрішньому просторі. Для цього слід провести нескладну, але дуже дієву медитацію на відпочинку в Карпатах.
Практика карпатських мольфарів. Гармонізація чотирьох Стихій:
Сядьте або ляжте в Карпатах, почуйте звуки карпатської природи (шум вітру, шелест листя, дзюрчання води), уявіть собі, що ви-дерево, відчуєте своє коріння, що йде глибоко в землю: вода живить їх, утримує, зміцнює. Так ви увійдете в цілющі потоки енергії карпатської землі. Далі відчуйте потоки карпатської води: нехай краплі дощу, або ранковий туман омивають вас як стовбур, гілки та листя: так ви увійдете в цілющі потоки енергії карпатської води. Щоб опрацювати енергію цілющого карпатського повітря, відчуйте, як дерево дихає – через кору, крізь крону, а потім відчуєте сонячне тепло, що зігріває Вас як дерево, – це енергія карпатського вогню. Коли душу огорне глибокий спокій, можна закінчити медитацію: всі чотири стихії перебувають у гармонії.
Пам'ятайте: під час медитації дуже важливо відсторонитися від усіх думок, що лізуть в голову. Вони завадять вам врівноважити Стихії.


Читайте також:

Корисні властивості клімату карпатських гір

Медитація та рекреація (відновлення) у Карпатах. Прості вправи

Місця Сили Карпат. Карпатська енергетика

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря гір

Мольфари Карпат про світ запахів. Довідник ароматів


Жива і мертва вода Карпат.

В духовних практиках карпатських мольфарів вода застосовується, перш за все для очищення: проточна вода змиває та забирає негатив. Купання в природних водоймах Карпат знімає не тільки втому, але й змиває згустки темної, негативної енергії. Особливо ефективна карпатська джерельна вода та вода гірських карпатських річок та струмків: саме вона – «жива».
Спробуйте помедитувати в Карпатах, лежачи на поверхні води або на мілководді, в смузі прибою: відчуйте як легкі хвилі омивають вас ніби проникають крізь шкіру, як змішуються з током крові, очищаючи її, вбираючи в себе все зайве, відчуйте, як розслабляються м'язи, стомлені міським життям нерви... І самі собою розв'яжуться туги внутрішні вузли, які тримали вас у напрузі…


Особливої розмови заслуговує очищення водою небесною – карпатським дощем.

Звичайно, в урбанізованих містах, де випадають кислотні дощі, мольфари Карпат  не радять вам гуляти без парасольки в негоду, але на цілющій природі Карпат, далеко від «благ цивілізації» літня карпатська злива – це дар Божий. Небесна вода не тільки змиє негатив, але і принесе енергію життя. Все це жива карпатська вода. А ось стояча, заболочена вода Карпат – це мертва вода, зацвілі лісові ставки переповнені негативом, так що цієї води краще не торкатися.


Мольфари Карпат радять: якщо вам пощастить опинитися біля карпатського гірського озера, проведіть обряд на виконання бажання.

Важливо, щоб озеро було чистим і щоб ви могли побути на березі на самоті: натовпи людей які загоряють і купаються не дадуть зосередитися, будуть відволікати – і вам не вдасться зібрати достатньо сили для ритуалу.


Практика карпатських мольфарів. Дзеркало виконання бажань.

Обряд проводиться на висхідному місяці (період від молодого до повного місяця), при гарній погоді, найкраще на світанку або на заході сонця – тобто в перехідний час доби. Підійдіть до самої води, присядьте, вдивіться в воду: відчувайте її силу та глибину, почуйте як повільно колишуться водорості, побачте як в дзеркалі вод відбивається небо. Прослідкуйте за рухом та відображенням хмар...
Загадайте своє бажання, зачерпніть в долоні трохи води, піднесіть до самих губ, скажіть слова «люблю» та «вірю» (вода активно вбирає як позитивну так і негативну енергію і слова) й нашепчіть своє бажання на воду. Після цього обережно виплесніть заговорену воду назад в озеро або річку. Мольфари Карпат стверджують що торкаючись водяного дзеркала, в якому відображено небо, енергія вашого бажання багаторазово посилиться, підніметься вгору – та потрапить в простір виконання бажань, оскільки вода пов'язана і з Часом, і з Підсвідомістю.
Час тече, ми занурені в нього, немов у воду, а підсвідомість - це підводні течії озера наших думок. Жити гармонічно, у цілющому потоці – значить перебувати в сьогоденні часу, який відведено нам долею, і не витрачати його даремно, немов машина, яка по дорозі розсипає цінний вантаж. Медитація в Карпатах, пов'язана з потоком енергії карпатської води, дає нам можливість не розгубити, а примножити дари, дані нам Творцем, досягти глибокого відчуття внутрішнього спокою і задоволення життям.


Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я і казкового відпочинку в Карпатах! Карпати із задоволенням дарують вам свою цілющу силу 24 години на добу!  Пам'ятайте! – здоров'я не можна купити, ним можна тільки розплатитися!