Карпатська цілюща вода - вода життєвої енергії та здоров'я.
Вода-це універсальна речовина, без якої неможливе саме життя на Землі. Вона має ключове значення в хімічній будові всіх організмів, у формуванні клімату і погоди на нашій планеті. Вода — найбільший за обсягом споживання «продукт харчування». Тіло людини в середньому містить більш як 60 % води. Вода виконує роль універсального розчинника. Всі основні біохімічні процеси в нашому організмі так чи інакше відбуваються у певному водному середовищі, навіть невеликі зміни якого викликають серйозні збої в роботі всіх систем та органів. При нормальній тривалості життя кожна людина в середньому споживає більш як 50 т води. Тому те, що ми п'ємо і як п'ємо, відіграє важливу роль у підтримці нашого здоров'я, набуваючи ще більшого значення в разі хвороби.


Читайте також:

Курорт Моршин. Бальнеолікування

Застосування розчину солі Барабара в домашніх умовах

Сіль "Барбара", аналог мінералу "Карловарська сіль"

Джерело срібної води. Цілюща сила Карпат

Природні термальні та радонові джерела Карпат

Медичні показання до застосування мінеральних вод курортів Східниці, Трускавця

Мінводи курортів Східниця, Трускавець. Як приймати

Курорт Трускавець. Мінводи. Методики лікування, рекреації

Курорт Трускавець. Клімат, розташування, властивості мінвод

Мінеральні лікувальні джерела курорту Трускавець

Курорт Східниця. Властивості лікувальних мінеральних вод

Лікувальні властивості мінеральної води Карпат

Карпатська мінеральна вода для дітей

Однак на сьогоднішній день, за підрахунками вчених, в Україні залишився лише один відсоток чистої води з поверхневих водних джерел, які використовуються в усіх великих містах. Які постійно піддаються все більшому забрудненню і найбільш захищені до недавнього часу - підземні водоносні горизонти. І, зрозуміло, це найтрагічнішим чином відбивається на здоров'ї людей.
Західними фахівцями давно встановлена виражена залежність між якістю води, здоров'ям населення і тривалістю його життя. За різними даними, використання неякісної води в середньому скорочує тривалість життя на 10-15 років. Це можна порівняти з втратою, що наноситься людству серцево-судинними захворюваннями.
Підписавшись на новини нашого сайту ви дізнаєтеся про унікальні властивості карпатської води та її вплив на людський організм, про те, чим небезпечне зневоднення і як правильно очищати воду в домашніх умовах. Ми розповімо вам про різні питні й мінеральні води Карпат, викладемо основні принципи аквааеробіки, гідро-та бальнеотерапії, поділимося унікальними рецептами, за допомогою яких ви зможете влаштувати карпатський spa-салон у себе вдома.
Мольфари Карпат по праву  називають карпатську воду еліксиром життя, однак це зовсім не означає, що вона є засобом від всіх хвороб, як це стверджують численні прихильники різних теорій, широко поширилися останнім часом по всьому світу. Все добре в міру, найголовніше - не завдати шкоди своєму здоров'ю. А тому давайте спробуємо розібратися в проблемі з наукової та медичної точки зору!
Ми ні в якому разі не закликаємо читачів до самолікування. Будь ласка, пам'ятайте, що при виникненні будь-якого роду нездужань необхідно терміново звернутися до профільного лікаря й обов'язково проконсультуватися з усіх питань з досвідченими фахівцями.