Протипоказання до карпатської мінеральної води для організму.
Протипоказання до вживання карпатської мінеральної води: це психічні розлади, діти до 6 місяців, вагітність, годування груддю, алкоголізм, діарея.
Бажано повністю відмовитися від прийому карпатських мінеральних вод вагітним жінкам або пити їх в дуже невеликих кількостях. Сульфати, що входять до її складу, перешкоджають засвоєнню кальцію, що дуже шкідливо для розвитку плода.
При змішуванні з алкоголем або в якості «лікування» після алкогольного застілля призводить до порушення процесу травлення. При тривалому вживанні провокує рак стравоходу.
При вживанні в холодному вигляді у теплому середовищі шлунку мінеральна вода провокує виразку. У рідкісних випадках призводить до розриву стравоходу. Не слід приймати мінералку при диспепсіях - гострих проносах, блювоті, інтенсивних болях по ходу кишечника нез'ясованої етіології.
У великих кількостях карпатська мінеральна вода несе високе навантаження
на нирки й сечовий міхур, до того ж сприяє підвищенню артеріального тиску. Тому в кожному конкретному випадку потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря. При появі побічних явищ прийому карпатської мінеральної води: безсоння, прискорене серцебиття і стрибки кров'яного тиску, тремор рук, дратівливість – лікування варто припинити. Індивідуальну непереносимість ще ніхто не скасовував.
Зараз дуже поширений продаж карпатської води далеко за межами її території,
де знаходиться джерело. В будь-якому супермаркеті або аптеці продається мінеральна вода. Якість її багатьма ставиться під сумнів, адже широко поширені підробки. Тому постарайтеся купувати карпатську мінеральну воду в спеціалізованих точках продажу, в аптеках або добре відомих магазинах.
Не варто зловживати цим напоєм. Це загрожує утворенням каменів й піску в нирках, появі набряків, порушення сольового обміну і інших серйозних наслідків зі здоров'ям.
Читайте також:
Бальнеолікування, питне лікування. Курорти Східниця, Трускавець
Застосування розчину солі Барабара в домашніх умовах
Сіль "Барбара", аналог мінералу "Карловарська сіль"
Джерело срібної води. Цілюща сила Карпат
Природні термальні та радонові джерела Карпат
Медичні показання до застосування мінеральних вод курортів Східниці, Трускавця
Мінводи курортів Східниця, Трускавець. Як приймати
Курорт Трускавець. Мінводи. Методики лікування, рекреації
Курорт Трускавець. Клімат, розташування, властивості мінвод
Мінеральні лікувальні джерела курорту Трускавець
Найчастіше карпатська мінеральна вода представлена в магазинах для споживача в газованому вигляді.
Її насичують вуглекислим газом для підвищення терміну зберігання. Безумовно, корисніше пити напій без використання газифікації. Наявність вуглекислого газу у воді стимулює роботу секреції шлунка. В результаті, підвищується кислотність, яка тягне за собою здуття кишечника, болі в районі живота, поява виразки й гастриту. Крім того, газована вода погіршує стан шкіри. Газовану карпатську воду допускається пити в дуже невеликих кількостях, але вона повністю протипоказана людям, які мають виразку шлунка, гастрит з підвищеною кислотністю і схильність до метеоризму.
Щоб позбутися від газів, треба відкрити пляшку, потрясти її й залишити у відкритому вигляді хвилин на 10, щоб гази вийшли.
Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту |
Карпатська мінеральна вода завжди вважалася лікувальним засобом,
який повинен продаватися виключно на аптечних прилавках і за призначенням лікаря. З часом її доступність призвела до використання за бажанням, що суперечить правилам прийому даного напою.
Проте допускається щодня пити карпатську мінеральну воду, яка має мінімальну щільність мінералізації. Якщо говорити про спортсменів і людей, які захоплюються фізичними навантаженнями, їм дозволено включати в раціон щодня воду сильної мінералізації. Це пов'язано зі значним потовиділенням, в результаті якого солі активно залишають організм.
Іншим же людям слід при вживанні цього напою дотримуватися правил: пити його нерегулярно і тільки при втраті організмом мінеральних солей. Ситуації, що обумовлюють даний процес, - стрес, спека, фізичні навантаження або профілактичні прийоми.
Як стверджують фахівці, столову карпатську мінеральну воду можна пити до 500 мл в день, але за умови, якщо немає проблем з травленням і нирками. Перед вживанням варто проконсультуватися з лікарем. Добову норму карпатської лікувально-столової й лікувальної води повинен завжди призначати лікар. Самостійне лікування захворювань за допомогою карпатських мінеральних вод може привести до серйозних ускладнень.