Сонячна їжа Карпат. Продукти - акумулятори сонячної енергії.
Відпочиваючи в Карпатах частіше вживаєте "сонячну їжу". Клітинам нашого тіла необхідні не тільки сонячні промені, але і сонячна їжа. Яку їжу можна вважати сонячною? Ту, яка найбільше наповнена енергією гірського карпатського сонця. В Карпатах це свіжі ягоди, фрукти, овочі, зелень, горіхи, зерна, насіння рослин, натуральне молоко, мед. Коли зелений лист поглинає сонячне світло, він засвоює енергію Сонця. Вживаючи свіжі фрукти та овочі, які зростали на сонці, ми практично споживаємо сонячну енергію в чистому вигляді - екологічно чисту Енергію Життя Карпат.
Останні європейські дослідження ґрунтуються на переконанні, що в рослинах концентрується енергія сонячного світла. Згідно теорії досліджень - в рослинах ця енергія перетворюється у життєву енергію.
Життєва енергія - це енергія, яка пронизує і наповнює всі клітинки та атоми нашого організму, об'єднуючи їх в єдине ціле, у єдиний цілісний організм.
Людина може отримати енергію в цьому вигляді тільки в тому випадку, якщо вона вживає рослинні продукти в сирому вигляді, або після не тривалої термічної обробки, оскільки тривале варіння і смаження призводять до її розсіювання.
Акумуляторами карпатської сонячної енергії можуть бути різні харчові продукти. Залежно від здатності продуктів накопичувати цю енергію, їх можна віднести до трьох груп.


Читайте також:

12 кулінарних шедеврів Карпат. Які Вам обов'язково треба спробувати на відпочинку в Карпатах

Мольфари Карпат про живу та мертву їжу

Кухня та кулінарні вподобання довгожителя карпатських гір

Карпатське сало - унікальні лікувальні та корисні властивості

Проростки – біогенна, жива їжа, цілющий подарунок природи

Карпатська програма харчування для здоров'я серця і судин


Акумулятори вищого рівня: карпатські – мед, зелень, фрукти, ягоди, горіхи, сире молоко, вершки, сметана свіжі сирі яйця.
Акумулятори середнього рівня: карпатські - кип'ячене молоко, вершкове масло, сир, сир.
Акумулятори нижчого рівня: продукти, що піддалися тривалому варінню, смаженню та іншим видам впливу високої температури.

Відповідно до теорії європейських досліджень найбільшу поживну, оздоровчу і лікувальну цінність мають сирі рослинні продукти, особливо фрукти, ягоди та овочі. У традиційній дієтології харчова цінність продукту визначалася як кількість теплоти (вимірюється в калоріях), що виділяється при повному розщепленні його в організмі. Відомий бельгійський учений Я. Дриес запропонував замінити поняття про калорійність їжі поняттям про її поживність в залежності від вмісту в ній сонячної енергії. Правда, на відміну від калорійності вміст такої енергії в продуктах не можна виміряти в лабораторних умовах.
Теорія європейських досліджень про безпосередню віддачу людському організму сонячної енергії з рослинної їжі, в наш час, активно розвивається сучасними болгарськими натуропатами, серед яких дуже багато вегетаріанців. Сиру рослинну їжу болгарські вчені традиційно називають "сонячною їжею".
Відомий бельгійський учений Я. Дриес незалежно від своїх колег встановив, що рослини, крім фотосинтезу, здатні поглинати сонячну енергію у вигляді так званих біофотонів. На його думку, ця енергія накопичується в ДНК ядра клітини, тобто саме там, де зберігається спадкова інформація. Аналізуючи фізичні характеристики біофотонів сирих рослинних продуктів, автор зробив висновок про принципову різницю впливу на організм сирої й термічно обробленої їжі.