Аерофітотерапія в Карпатах
Аерофітотерапія, по суті, це те ж саме, що й ароматерапія. Аерофітотерапія - це насичення повітря розпорошеними до іонного стану лікувальними розчинами ефірних олій карпатських трав. Ми вже говорили про любов карпатських мольфарів з давніх часів до різного роду ароматів. Ви, можливо, вже чули про нехитрий сучасний прилад- ароматичну лампу: це свічка що підігріває тарілочку, на якій кілька крапель ароматичної фітоесенції.


Читайте також:

Карпатський шафран. Лікувальні, корисні властивості

Карпатські лікувальні ванни з хвої

Ароматерапія в Карпатах. Цілющі властивості запахів рослин

Корисні властивості клімату карпатських гір

Довідник ароматів - запахи квітів, трав, рослин та їх вплив на організм людини

Кліматотерапія. Лікування природою, енергетикою Карпат

Карпатська вода - напій вічної молодості

Карпати лікують. Лікувальні властивості карпатських лісів

Відпочинок в Карпатах, вірний шлях до здоров'я та довголіття

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря карпатських гір

Корисні властивості клімату карпатських гір

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості

Так ось, любов древніх карпатських мольфарів грунтувалася аж ніяк не тільки на задоволенні від аромату. Карпатські цілителі давно помітили, що аромати різних гірських рослин допомагають в лікуванні безлічі хвороб, а воїнам навіть в загоєнні ран. Карпатські знахарі минулих століть знали й те, що одні запахи полегшують дихання, інші знижують жар і допомагають вилікувати застуду, грип, оскільки аромати багатьох карпатських рослин бактерицидні тобто вбивають бактерії. Є аромати заспокійливі, тобто виліковують нервову систему, є що впливають цілюще на серце і судинну систему...
У сучасному світі, з бурхливим розвитком хімії й зростанням кількості синтетичних препаратів, про можливості рослинного світу і природного зілля з листя і квітів, з кори та коренів рослин і дерев, про вплив їх аромату на жаль стали забувати.
І лише тепер багато лікарів на Заході повертаються до колишніх знань. У моду увійшло штучне моделювання природного рослинного фітофону в приміщеннях лікувальних закладів, наприклад в Альпах в рекреаційних закладах. Більш того, в спеціальних фітобарах ароматна атмосфера поєднується зі звуковим супроводом заспокійливого шуму моря, лісу, струмка або пташиного щебету, і при цьому пацієнти п'ють фіточаї та кисневі коктейлі.
Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Люди які отримали цикл описаних процедур запевняють, що лікування дуже допомогло і вони відчувають себе здоровішими і молодшими. Що ж, тут головне-зрозуміти що, просидівши в місті наприклад цілий робочий рік, за підручниками, за комп'ютером або телевізором, найкраща допомога яку ви зможете надати своєму втомленому організму - поїхати на природу, в Карпати – відпочити, подихати, побігати та зайнятися іншою справою не завантажує нервову систему, мізки ...