Гарне здоров'я- неоціненний дар. Але як ми можемо збільшити свій індивідуальний життєвий потенціал і почати відчувати себе краще, ніж будь-коли? Рекомендації курортної медицини Карпат
1. Розуміння суперпродуктів-що це таке і як використовувати їх для отримання максимальної вигоди для тіла і мозку?  
2. Остаточне осмислення звичок, шкідливих і корисних, - яку роль вони відіграють в нашому житті насправді, яка їх природа і що, нарешті, з ними робити?
3. Визначення ролі спорту в нашому житті - як вибрати кращий вид фізичної активності? І чи варто його взагалі вибирати? Чи дійсно так важливий спорт в нашому житті? Чим він може бути корисний?

4. Загальні поради, які дійсно допоможуть вам жити краще і набагато довше! Все це і багато іншого на сторінках нашого сайту, підписуйтесь на новини.


Живіть краще і набагато довше

Давньогрецька приказка приблизно говорить, що найбідніші з бідних ні за що на світі не проміняють хороше здоров'я на гроші, в той час як найбагатші з нас охоче розлучилися б зі своїм скарбом, аби повернути собі втрачене здоров'я. Ніщо інше не переконає нас в тому, що здоров'я - це неоціненний дар.
Процитуємо витончене формулювання П'єра Шово де Бошена, придворного медика короля Карла Х: “здоров'я - це найкоштовніший з дарів, який найлегше втратити, але який, як не дивно, найгірше нами охороняється”.
Ніхто з нас не в силах уникнути генетичної спадковості. Ніхто з нас не в силах уникнути також і того виховання, що нам дається. Однак всі ми повністю відповідальні за те, що кожен з нас робить зі своїм організмом.  Ми схильні приймати своє здоров'я як належне, як те, що буде тривати вічно. Але такий погляд годиться для тих, хто дивиться на життя крізь рожеві окуляри. Насправді ж наше здоров'я являє собою капітал, який важливо змусити приносити нам дохід, або хоча б, зробити так щоб не зник цей капітал занадто швидко. Оскільки цей капітал має властивість витрачатися нишком, день за днем. Якщо його не цінувати, він мовчки помститься за себе.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Курортна медицина Карпат стверджує, що немає такого віку, в якому було б пізно почати.

Немає такого віку, коли було б занадто пізно змінити своє життя на краще. Немає такого віку, коли було б занадто пізно почати ставитися до самого себе з люблячою турботливістю. Немає такого віку, коли було б занадто пізно вперше або знову взяти відповідальність за власне здоров'я у свої руки.

 

Смачні продукти, які корисні для здоров'я. Принципи “правильного харчування”

Потрібно їсти здорову їжу. Але що під цим мається на увазі? Які основні принципи для дотримання "правильного харчування"? Що потрібно робити, щоб мати красиву фізичну форму? Ось кілька простих принципів, які дуже швидко принесуть свої позитивні плоди, за умови, що ви будете їм слідувати.  


Рекомендації курортної медицини Карпат.

1. Збалансуйте ваш раціон харчування.
У ньому повинні неодмінно бути присутніми вуглеводи: вони містяться в зернових злаках, ви можете вибрати собі за смаком. У ньому також повинні неодмінно бути присутніми протеїни: подумайте про сочевиці, квасолі, турецькому горосі (нуті), а також про рибу та м'ясо; можна вибрати, що до вас душі. Що стосується ліпідів, то їх слід вибирати уважно: ті, що містяться в волоських горіхах і в оливковій олії, принесуть вам найбільше користі.
Нагадуємо вуглеводи - це солодощі, а ліпіди - жирні продукти.
2. Внесіть різноманітність в ваш раціон.

Коли ви харчуєтеся зерновими продуктами, уникайте занадто частих повторень в їжі одного і того ж. Світ не обмежується одними макаронами, наприклад. Є ще житнє печиво, борошно з півб'яної пшениці, кукурудзяна крупа, крупа кіноа. Віддавайте перевагу свіжості й хорошій якості. Продукти з мережевої булочної й заморожені готові страви з супермаркету, поза всякими сумнівами - практичний вибір, часом вони навіть приємні на смак, але вони впливають на нашу фізичну форму далеко не найкращим чином. Ніхто не говорить, що від них потрібно зовсім відмовитися, але вживати їх варто в гомеопатичних дозах...
3. Залишайтеся розсудливими.
Часом під час їжі людям властиво брати собі добавки ще і ще, вони наїдаються досхочу, хоча до цього не встигли як слід фізично попрацювати й зголодніти. Зменште свою звичайну порцію. І якщо з психологічних причин ви відчуваєте потребу кожен раз під час  прийому їжі бачити перед собою тарілку, наповнену доверху, застосуєте просту хитрість: зменште в порції кількість висококалорійних продуктів (таких, як макарони, рис.) і додайте замість них низькокалорійні (овочі).  


Читайте також:

Проростки – біогенна, жива їжа, цілющий подарунок природи

Карпатська національна кухня, страви, смаки, традиції

Кухня та кулінарні вподобання довгожителя карпатських гір
Основний закон харчування довгожителів Карпат
Мольфари Карпат про живу та мертву їжу

Мольфари Карпат про роль харчування в житті і здоров'я людини

Мольфари Карпат про цілюще та здорове харчування сучасної людини

Карпатська еротична кухня. Поради карпатських мольфарів

Їжа для камасутри, поради карпатських мольфарів

Правильне харчування - потужне джерело чоловічої сили

Народна медицина і мольфари Карпат, рекомендують таблицю сумісності продуктів харчування.


Рекомендації курортної медицини Карпат: справжні хитруни їдять з маленьких тарілок: вони відчувають задоволення, коли подають їх до столу повними до країв.

4. Подбайте про те, щоб їжа була смачною.
Їжа повинна як і раніше доставляти вам задоволення. Королі харчової промисловості це прекрасно розуміють і спокушають нас стравами, у складі яких рівень вмісту солі, цукру і жирів (на жаль!) надто високий. Але харчуватися смачно і при цьому не шкодити своєму здоров'ю це цілком можливо. Щоб все вийшло, досить робити вибір на користь - свіжих продуктів, свіжоприготовлених страв і робити ставку на спеції. Є безліч спецій, які не просто не шкодять, а буквально рясніють корисними вітамінами, мікро і макроелементами.
У наступних статтях корисні й лікувальні властивості звичайних і екзотичних продуктів, фруктів, овочів підписуйтесь на новини нашого сайту