Німеччина - країна сонат, легенд, стародавніх замків - в серце Європи.
Країни Європи які слід відвідати українському туристу. Знакові місця в Європі в яких варто побувати українському туристу. Весь континент протягом багатьох століть жив у такт з цією країною. Саме Німеччина зіграла одну з ключових ролей у світовій історії. Німеччина це високі Альпи на півдні, озера і ліси Баварії, пагорби Центральної Німеччини, узбережжя Північного та Балтійського морів. Старовинні замки з вежами, квіткові долини з зеленими луками, середньовічні села і високоіндустріальні міста. Німеччина - це казки братів Грімм, чари середньовічних традицій і всім відома німецька дисципліна. Про Німеччину іноді говорять, що вона є серцем Європи, і це не таке вже й перебільшення. Саме Німеччині судилося зіграти одну з ключових ролей у світовій історії.
Німеччина є членом Європейського Союзу і НАТО, знаходиться в Центральній Європі. На півночі вона межує з Данією і омивається Балтійським і Північним морями, на заході межує з Нідерландами, Бельгією, Люксембургом і Францією, на півдні - зі Швейцарією, на південному сході - з Австрією, на сході - з Чехією і Польщею. Протяжність країни з півночі на південь становить майже 880 км, із заходу на схід - 640 км. Загальна площа країни складає 357 000 кв. км. Німеччина - одна з найбільш високорозвинених країн у Європі.
Пам'ятки Німеччини.
Стародавня земля Німеччини заслужила любов туристів завдяки величезній кількості пам'яток природи, багатогранній культурі та багатій історії. Мальовнича долина Рейну з безліччю виноградників, замків і монастирів. Баварія з її самобутньою культурою, гірські курорти передгір'я Альп, мальовничі відроги Шварцвальда та Гарца з їх зеленими лісами і найчистішими озерами, тихе Балтійське узбережжя.
Патріархальні пейзажі Саксонії, величезні мегаполіси Рейнланду з їх сотнями музеїв і стародавніми храмами - це тільки видима і добре відома іноземцям частина країни. Що вже говорити про провінційну культуру, кулінарію та традиції, багатющу історію й своєрідний менталітет, мальовничу природу, величні річки й стародавні фортеці. Навіть млини в Німеччині є справжніми пам'ятками. Тут навіть відзначають День млинів. Читайте також: Замок Вевельсбург - капище чорного ордена СС Аненербе Місця сили Європи - Экстернштайн. Святилище Третього Рейху Альпи. Австрія. Озеро Топліц. Таємниця озера, скарби III Рейху
Саксонія або “Саксонська Швейцарія”. Рудні гори. Дивовижні місця Європи Німецька пивна. Пиво як ритуал. Історія, сучасність, культура У Німеччині пам'ятки не нагромаджені в одному місці, вони рівномірно розосереджені по всій країні. Будь-який регіон тут унікальний, оскільки має свої природні та рукотворні особливості: від середньовічних будівель до оригінальних та сучасних, які породжені геніальністю дизайнерської думки. Слід згадати й чудові органні концерти, що проводяться в кращих залах, де виконують Баха і Бетховена, Бурстехуде і Вагнера. Німеччина знаменита галереями, виставковими комплексами, пам'ятними місцями, зоопарками та багатьом іншим. Якщо говорити про архітектуру самих міст, то не можна не захоплюватися красою і величчю Александерплаца, величчю Берлінської ратуші. Величчю Берлінської телевежі, Берлінського собору, Бранденбурзьких воріт, палацу Шарлоттен6ург, бульвару Курфюрстендамм, Потсдамської площі, Бременського університету... Читайте також:
Україна-Європа-Світ Перлина Кельна і шедевр готичної архітектури, кельнський собор Святих Петра та Марії вражає своєю монументальністю, величчю й одночасно легкістю та витонченістю, ажурністю спрямованих ввись форм. Це найбільший собор Німеччини і один з найбільших соборів в Європі. Звичайно ж однією з найвідоміших пам'яток Німеччини є її національна кухня. У Німеччині існує безліч національних страв у різних регіонах вони різні, але є страви, комплексні обіди, вечері які являють собою візитні картки країни. Одна з них це вечеря "Перлина Баварських Альп" класичний рецепт: Салат з ковбасою.
Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Також, будучи у Німеччині, варто відвідати замок Моріцбург, Кунстхалле, Кельнський собор, Нюрнберзьку фортецю, Церкву Святого Лаврентія, палац Сан-Сусі та інші не менш красиві й знамениті місця.
Пізнавальна рубрика для активних, самостійних та допитливих туристів.
Мальовничі, цікаві, загадкові місця які варто відвідати українському туристу.
Маршрути, пам'ятки, загадки, секрети, реліквії, таємниці в нашій новій рубриці: Україна - Європа – Світ
Вечеря “Перлина Баварських Альп” рецепт
Інгредієнти:
Ковбаса нежирна – 300 г, яйця – 3 шт., картопля – 2 шт. перець солодкий – 2 шт. цибуля ріпчаста – 1 шт., огірок маринований – 1 шт., майонез – 2 ст. ложки, оцет яблучний – 1 ч. ложка, соус гірчичний – 1 ч. ложка, зелень петрушки і кропу – по 0,5 пучка, цукор, сіль, перець за смаком.
Спосіб приготування:
Картоплю варять в мундирі до готовності, охолоджують, очищають і нарізають кубиками. Цибулю очищають, миють і нарізають півкільцями. Огірок натирають на середній тертці. Ковбасу нарізають кубиками. Перець миють, видаляють насіння та плодоніжки і нарізають соломкою. Продукти змішують, солять, перчать, збризкують оцтом, додають цукор, гірчичний соус, перемішують і залишають на 10-15 хв. Готовий салат заправляють майонезом і посипають подрібненою зеленню петрушки і кропу.
Печеня зі свинячого окосту(окорок).
Інгредієнти:
Окіст(окорок) – 300 г, картопля – 300 г, квасоля зелена – 200 г, сир тертий – 50 г, молоко – 50 мл, яйця – 2 шт. масло вершкове – 2 ст. ложки, сало свиняче – 1 ст. ложка, сік лимонний – 1 ст. ложка, зелень петрушки та базиліка – по 0,5 пучка, сіль, перець за смаком.
Спосіб приготування:
Окіст і квасолю нарізають невеликими шматочками, картоплю – тонкими кружальцями, якщо картопля дрібна, її не нарізають. Продукти кладуть в змащену салом форму для випічки з високими бортами. Яйця збивають з молоком, лимонним соком, сіллю і перцем. Цією сумішшю заливають окіст з картоплею та квасолею. Зверху посипають тертим сиром, кладуть шматочки вершкового масла і запікають до готовності. Готову страву прикрашають гілочками петрушки та листям базиліка.
Десерт. Торт сирний.
Інгредієнт:
Борошно – 300 г, масло вершкове – 200 г, цукор – 80 г, жовтки яєчні – 2 шт.
Для начинки:
Сир – 600 г, родзинки без кісточок – 100 г, цукор – 50 г, вершки – 80 мл, яйця – 2 шт., мигдаль солодкий мелений – 1 ч. ложка, ром – 1 ч. ложка, цедра - 1 лимона, ванілін за смаком.
Для заливки:
Вершки – 100 мл, яйця – 2 шт, цукор – 2 ст. ложки.
Спосіб приготування:
Борошно просівають гіркою, в центрі роблять заглиблення. У нього вибивають жовтки, додають цукор, вершкове масло та замішують еластичне тісто. Коли воно почне відставати від рук, його загортають в поліетиленову плівку і кладуть в прохолодне місце на 30-40 хв. сир протирають через сито, змішують з родзинками, яйцями, мигдалем, тертою лимонною цедрою. Потім додають вершки, попередньо збиті з ваніліном та цукром, додають ром і ретельно перемішують. Для приготування заливки - вершки збивають з цукром і яйцями до утворення пружної піни.
Охолоджене тісто розкочують в пласт товщиною приблизно 2 см і кладуть на деко (краї тіста піднімають, формуючи борти). Зверху кладуть начинку, акуратно розрівнюють її, поливають заливкою і випікають торт в духовій шафі до готовності.