Програма пам'яті тіла. Лікування клітинної пам'яті в Карпатах.
НЛП(нейролінгвістичне програмування) практика карпатських мольфарів. Проста медитативна вправа для позитивної корекції клітинної пам'яті довголіття. Простий приклад та вправа нейролінгвістичного програмування в Карпатах для здоров'я та довголіття.
На що ми звертаємо увагу, відстежуючи своє життя? Правильно – на вік. А чи знаєте ви, що насправді кожна людина має три віку? Перший – це документальний вік. Тобто кількість прожитих вами років згідно з паспортом. Другий - психологічний вік, той, на який ви себе почуваєте в душі. І третій – біологічний, це власне стан органів і систем на даний час. Припустимо, людині може бути всього 20 років, а фізіологічний знос його організму вже як в сорокарічної. Або, навпаки, вам 60, а за станом тіла вам позаздрить будь-який тридцятирічний. 
Все це ми розповідаємо вам для того, щоб ви реально усвідомили, що людина старіє не за своїм паспортом, а в першу чергу згідно своїх думок і фізіології. Проблема в тому, що частина людей встановила у своїй свідомості таблицю старіння. У 20 я молодий, в 30 вже з'являються перші зморшки, в 50 життя наполовину пройшло, а в 70 я старий, і від цього нікуди не дітися. А між іншим час це дивовижна річ. В дитинстві час іде дуже повільно, тоді день для нас здається місяцем.
А ось ближче до старості наші годинники чомусь починають просто летіти. Не встигнеш озирнутися, місяць пройшов, ще трохи – і вже рік пролетів. Як же так, адже час завжди повинен йти однаково, що в молодості, що в старості. В добі так само 24 години, в році 365 днів, нічого не додалося і не зменшилося. Так, рік залишився роком, день-днем, а місяць – місяцем.
Виявляється, все це не змінилося, змінилися ми. Ми й наші думки. Пішло безтурботне дитинство, і настав час, коли людина починає рахувати свої роки, вдивлятися в кожну нову зморшку, повторювати собі, що старий і хворий. Такі думки, як "я нікому не потрібен і життя добігає кінця", - часто відвідують літніх людей. Особливо це проявляється з відходом на пенсію.


Читайте також:

Кухня та кулінарні вподобання довгожителя карпатських гір

Медитація та рекреація (відновлення) у Карпатах. Прості вправи

Місця Сили Карпат. Карпатська енергетика

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря гір

Мольфари Карпат про світ запахів. Довідник ароматів


Карпатські мольфари стверджують, що це неприпустима помилка!

Адже наші "біологічні годинники", підкоряються не тільки природним ритмам, але й нашому мозку, нашим думкам. Пам'ятаєте, в юності  "коли ж я підросту, як хочеться скоріше стати дорослим"?
Будь ласка - оком не встигли моргнути, як увійшли в доросле життя. Ось тільки вперед рухатися набагато легше, ніж назад.
Ми, на жаль, не розуміємо цього і день у день продовжуємо свідомо вкорочувати собі життя. Скажіть, навіщо ви рахуєте свої роки? Навіщо шукаєте зморшки і сиве волосся? Навіщо невпинно твердите, що немічні та хворі? Адже все це сигнали, які, поступивши в організм, перетворяться в гормони й будуть виконані. В результаті замість гормонів «тривалого життя та довголіття» ви отримуєте у своєму тілі «гормони старості».

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Для наочності опишемо вам результати блискучих досліджень Месару Емото, японського вченого, він на практиці довів, які впливи можуть надавати наші думки і емоції на воду - основу основ нашого тіла. Експеримент полягав у наступному: у дві скляні колби наливали звичайну воду, після чого на воду з однієї колби направляли подумки словесні емоції гніву, злості та ненависті. На другу, навпаки почуття, слова любові, добра, подяки. Після цього обидві колби заморожували, а кристали ретельно вивчали під електронним мікроскопом. В одній спостерігався - красивий симетричний кристал сніжинки, який утворився у воді після слів та емоцій любові, подяки. В іншій дикий хаос, який вона набула від емоцій, слів гніву та злоби.
Тепер ви можете уявити, чим стає наше тіло і клітини, коли ми піддаємо його негативним емоціям та переживанням, особливо якщо врахувати, що наш «клітинний ефір» в десятки разів глибше фіксує інформацію, ніж звичайна природна вода. 
Кажуть, що час лікує. Насправді це не так, час не лікує, а глушить, замазуючи одну пам'ять наступною, причому з усіма її стресами і хворобами. Тим самим все це переходить з поверхневої пам'яті клітин в глибину, все далі і далі, все глибше і глибше. І буде турбувати людину все її життя, чим би вона не лікувався. Поки не буде «вилікувана» пам'ять, клітини постійно будуть «натикатися» на сигнал цієї хвороби.


Проста медитативна вправа, яку може повторити кожен. Практичний сеанс лікування клітинної пам'яті довголіття. Порада карпатських мольфарів.

Для сеансу потрібні: Карпати, їх природа, казкові карпатські пейзажі, цілковита тиша, тільки звуки природи,  всього 20 хвилин часу, в який вас ніхто не потривожить. Необхідно лягти, розслабитися і кілька хвилин полежати в такому стані, прислухайтесь та почуйте своє дихання, після чого подумки почніть простити себе, звертаючись до себе на ім'я. Ваш підсвідоме “Я” – це реальний організм, такий же, як і ваша свідомість.


До речі: будь-яка християнська молитва - це і є ні що інше як - позитивне нейролінгвістичне програмування нашої клітинної пам'яті на здоров'я та довголіття.

Просіть пробачення за те, що завдавали собі за усі роки болі та страждань, за те, що ображали свій організм та недбало ставилися до свого здоров'я. Просіть пробачення за образи та біль, які заподіяли іншим людям. Неважливо, хороші це люди чи погані. Просіть пробачити себе за те, що були злі та гордовиті, агресивні, нечесні та нестримані. Просіть пробачення у свого серця, у легенів та нирок, просіть, щоб вас пробачила ваша нервова система. Просіть пробачення у всіх своїх органів і тіла в цілому. Зверніться подумки зі словами вибачень та любові до рідних і близьких. Тільки просить, будь ласка, з почуттям. Не треба карбувати думки, немов робот, і думати, що, пробубнив все це заради сміху, ви дійсно виконали те, що повинні. Тут важливі не слова, а почуття, емоції з якими ви це робите. Тому своє прощення виконайте зі справжніми емоціями. У людей, які роблять це сумлінно, відразу з'являються сльози. Часом, доросла людина може плакати навзрид, немов дитина. Ось ці сльози – і є все те негативне, що ми акумулюємо в собі довгі роки.


Після виконання цієї простої вправи людина починає фізично відчувати всередині почуття незвичайної легкості, про яке говорять: "як ніби камінь з душі звалився". Природно, адже ви звільнилися від колосальної кількості блоків, які несли з собою багато років, накочуючи їх як сніжний ком. Вони тримали м'язи, органи і всю нервову систему в постійній напрузі, порушуючи їх нормальну роботу.  Зрозуміло, життя без емоцій прожити не можна, все одно ми будемо переживати, нервувати тощо. Але всі ці переживання треба усунути, не давайте поганим спогадами закріпитися в клітинній пам'яті. Бережіть себе і своє тіло.
Повторюйте цю вправу в Карпатах частіше вживайте в харчування на відпочинку в Карпатах карпатські натуральні продукти, пийте карпатську цілющу воду, дихайте цілющим повітрям Карпат, і повірте, результат не змусить Вас на себе чекати, загальний ефект омолодження ви відчуєте вже за пару днів відпочинку в Карпатах.
Міцного Вам здоров'я та чарівного відпочинку в Карпатах! 
Пам'ятайте! Здоров'я не можна купити ним можна тільки розплатитися!