Спіруліна, цілющі властивості, хімічний склад, протипоказання. Рекомендації курортної медицини Карпат.
Серед спортсменів і прихильників здорового способу життя та харчування великою популярністю користується мікроводорость спіруліна, що має синьо-зелений колір. Мешкає вона в озерах з лужною водою. Спіруліна є найдавнішою рослиною і чи не єдиним організмом, який існує на Землі вже більше сотні мільйонів років.


У чому ж користь спіруліни? Рекомендації курортної медицини Карпат. Цілющі властивості, протипоказання, хімічний склад і калорійність, застосування спіруліни.
Хімічний склад спіруліни.

Спіруліна прославилася завдяки тому, що містить абсолютно всі необхідні речовини (крім вітаміну D) для здоров'я людини-більше 100 (!)- і це вельми феноменальне поєднання в природі.
Вітаміни: А, А1, С, Е, В1, В2, ВЗ, В5, В6, В7, В8, В9, В12, Н, РР тощо, всі ці вітаміни природні (натуральні), чого не можна сказати про аптечні полівітаміни. Спіруліна є рекордсменом за вмістом В12-всього 10 г містять 3 денні норми вітаміну. Мінерали: залізо, кальцій, калій, магній, селен, цинк, а також органічні солі, нуклеотиди, ферменти.


Спіруліна-це повноцінний рослинний білок.

Його у спіруліні настільки багато (60-70%, тобто в 10 г рослини його стільки, скільки в 1 кг яловичини), що це, мабуть, одна з головних причин популярності даної водорості серед людей, які відмовилися від продуктів тваринного походження. Людина яка регулярно вживає спіруліну, відчуває величезний приплив енергії і сил. Плюсом є і те, що засвоюється рослинний білок набагато легше і швидше, ніж м'ясний. Крім цього, водорість містить в собі поліненасичені жирні кислоти (лінолеву і ліноленову).

 

Користь і шкода, хімічний склад і калорійність, застосування спіруліни. Скільки корисних речовин в 100 г спіруліни. Корисні властивості й користь спіруліни для організму. Рекомендації курортної медицини Карпат:

зміцнює імунітет,
профілактика і лікування застуди,
покращує травлення,
виводить шлаки й токсини,
знижує залежність до алкогольних напоїв,
зміцнює серцево-судинну систему,
профілактика і лікування артриту,
нормалізує рівень холестерину в крові,
профілактика раку,
лікує захворювання печінки,
сприяє зменшенню прояву алергії,
покращує роботу головного мозку,
підвищує розумові здібності,
заряджає енергією,
заспокоює нервову систему,
допомагає при депресії,
відновлює сон,
покращує стан шкіри й волосся,
надає омолоджуючий ефект, є "еліксиром молодості"


Читайте також:

Ягоди годжі – тібетське чудо. Надприродні цілющі властивості

Ягідний календар Карпат. Сезон збору ягід у Карпатах

Карпатська суниця - корисні та лікувальні властивості

Карпатська суниця, численні цілющі властивості, рецепти

Карпатська журавлина - лікарська ягода Карпат

Карпатська ожина. Корисні, лікувальні властивості

Карпатська чорниця. Хімічний склад, корисні властивості, нескладні рецепти

Карпатський шафран. Лікувальні, корисні властивості


Чи можна приймати спіруліну при вагітності. Рекомендації курортної медицини Карпат.

Приймати продукт вагітним і під час грудного вигодовування дозволено. Тут головне дотримуватися добової норми. Компоненти спіруліни, включаючи фолієву кислоту, сприяють розвитку здорової нервової й серцево-судинної системи у малюка. Вона також оберігає майбутню маму від анемії, з якою стикаються багато жінок. У багатьох також спостерігається в цей період погіршення стану шкіри, волосся і нігтів. Завдяки багатому вмісту кальцію регулярний прийом мікроводорості допомагає уникнути даної проблеми, і навпаки покращує зовнішній вигляд. До того ж, вона зміцнює зуби матусі і забезпечує правильний розвиток опорно-рухового апарату у дитини.


Протипоказання і шкода. Рекомендації курортної медицини Карпат.

аутоімунні захворювання,
хронічні захворювання нирок,
застосування інших ліків,
гіпертонія.
Спіруліну не слід включати в раціон разом з продуктами, що зменшують згортання крові (женьшень, імбир, куркума, часник). Лікарі радять уважно стежити за реакцією організму на неї під час очікування малюка і годування грудьми. Продукт "заряджений" величезною кількістю вітамінів і мінералів, тому стежте за його добовою нормою.


Перед застосуванням радимо проконсультуватися з вашим профільним лікарем.

Прийом спіруліни для профілактики - 3 г (дорослим), 2 г (вагітним), 1-2 г (дітям) на добу. Прийом спіруліни для лікування-5 г (дорослим), 2 г (вагітним), 1-2 г (дітям) на добу. Тривалість лікування - 30 днів. Якщо у вас спіруліна у вигляді порошку, то можна або розбавляти її у воді і пити, або відразу запивати водою не розбавляючи. Також її можна додавати в овочеві та фруктові соки, салати й супи. Якщо у вас водорість у формі таблеток - запивайте водою.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Як вибрати спіруліну. Як зберігати.

Зараз можна зустріти багато підробок і неякісного товару. Щоб купити справжню спіруліну слід вибирати великі компанії з хорошою репутацією. Основними виробниками є Індія, США, Китай, Японія. Найбільшою популярністю користується Індійська продукція, оскільки вона зарекомендувала себе з позитивного боку. А ось товар китайського походження купувати не рекомендується, оскільки він часто містить токсичні речовини. Екологічна ситуація в Китаї жахлива. Найкраще купувати сушену спіруліну, у вигляді порошку або в гранулах. Таблетки дають найнижчий ефект оздоровлення. На упаковці завжди шукайте напис "organic". Умови зберігання спіруліни: темне, сухе місце.


Користь і шкода, хімічний склад і калорійність, застосування спіруліни.

Чудо-мікроводорость використовують в лікувальних, профілактичних, харчових (їй харчувалися ще в стародавньому Єгипті) використовували також в косметичних цілях.


Як приймати спіруліну для схуднення.

Виведення токсинів, нормалізація роботи травлення допомагають впоратися із зайвою вагою. Вживаючи продукт протягом 30 днів по 2 таблетки перед прийманням їжі, можна істотно поліпшити свою фігуру при цьому щодня отримуючи багатий вітамінний комплекс.


Маска зі спіруліни для обличчя в домашніх умовах.

Як вже було сказано вище, спіруліна є "еліксиром молодості", завдяки своєму унікальному складу. Рослина здатна наситити шкіру корисними речовинами, і допомогти позбутися шкірних захворювань.


Маска зі спіруліни для обличчя, рецепт.

Для приготування маски 5 капсул спіруліни залити 30 мл теплої води. Наносити тонким шаром на обличчя і тримати 30 хв. Курс необхідно повторювати 7 днів. Після застосування маски зі спіруліни ви помітите, як ваша шкіра придбала рівний колір, стала більш пружною, зморшки розгладилися.


Маска для волосся зі спіруліною.

Природний продукт зміцнює ваші локони, надає їм здоровий вигляд. Маска для волосся. Нанесіть розчинений у воді порошок або капсули спіруліни на волосся і тримайте його 15 хв. Маска наситить волосся вітамінами й мікроелементами, додасть блиску волоссю і знизить їх випадання.