Біоенергетична гімнастика в Карпатах. Поради курортної медицини.
Що нам відомо про біоенергетику?
Ви, звісно, звернули увагу, що з деяких пір в наш лексикон міцно увійшли такі слова, як «аура», «чакри», «біоенергетика», «енергетична безпека». Ми чуємо їх від різних людей, вони частенько звучать в ЗМІ. Але погодьтеся: якщо попросити нас пояснити значення цих слів, відповідь, швидше за все, буде дуже невизначена. Приміром, ми скажемо, що аура – це така оболонка, яка може бути гарною чи поганою, в залежності від того, як ми її сприймаємо. Відповідь, прямо скажемо, дуже і дуже приблизна...
І  тим більше, мало хто знає, що потрібно зробити для того, щоб аура була «хорошою». Уявлення про чакри у нас теж досить непевні – начебто, це такі отвори, через які то входить, то виходить енергія...
З поняттям «біоенергетика» справа йде ще складніше: її, як правило, пов'язують з екстрасенсорикою – це твердження, мабуть, можна назвати правильним, хоча і не вичерпним.
Так давайте ж спробуємо розібратися в значенні слів, які настільки міцно увійшли в наш побут. А потім пізнаємо секрети бачення аури, навчимося зцілювати чакри і встановлювати біоенергетичний захист.

Для початку постараємося зрозуміти - що таке біоенергетика. У словнику з природничих наук дається таке визначення: «Біоенергетика – наукова дисципліна, що досліджує енергетичні процеси в енергетичних каналах, сферах людини, в клітинах, тканинах, організмах, екосистемах, тощо».

В езотеричній енциклопедії наводиться два значення слова «біоенергетика»:
1. «дисципліна, що вивчає процеси енергетичних трансформацій в процесі існування біологічних організмів та функціонування біосфери в цілому»;
2. «галузь знань про єдине інформаційне поле, про його взаємодії з біологічними об'єктами всіх рівнів складності».
Біоенергетика вивчає такі поняття, як аура, чакри, а також їх нормальне функціонування і взаємодію між собою. Крім того, вона виявляє проблеми, пов'язані з їх порушеннями, що ведуть до різних захворювань. Завдяки цій інформації, ми можемо уникнути непотрібних проблем і зміцнити своє духовне та фізичне здоров'я.
Напевно багато з вас чули про те, що у кожної людини є своє біополе, яке потрібно оберігати, захищати від шкідливих впливів і не допускати проникнення в нього сторонньої (найчастіше недоброї) енергії. Це дійсно так, хоча напевно знайдеться безліч людей, які вважають що будь-які розмови про біополе і енергетичний  захист шарлатанськими витівками. А тим часом у наукових колах природа біоенергетичного поля вже вивчена досить добре. Більшість вчених зійшлися на думці, що біоенергетичне поле – це носій людської свідомості. Воно управляє біологічними процесами, організовує існування і життєдіяльність матерії.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Енергоінформаційне поле кожного з нас – це частинка єдиного енергоінформаційного поля Всесвіту. Що це означає? А те, що у кожної людини є своє поле, яке, з одного боку, піддається зовнішнім впливам, а з іншого – само значною мірою впливає на навколишній світ.

Зрозуміло, що біополе очима не побачиш і рукою не доторкнешся. Принаймні, звичайна людина, не наділена якимись надприродними здібностями або можливостями, тому ось так запросто, без підготовки, це зробити не може. Але ж якимось чином про існування біополя здогадувалися навіть наші далекі предки в Карпатах! На давніх малюнках, знайдених при археологічних розкопках, можна побачити німби – світіння, що оточують людське тіло.
Більш того, у речей теж є своя біоенергетика. Вона, з одного боку, залежить від матеріалу, закладеного в предмет, а з іншого – від стану і настрою людини, яка цей предмет виготовила або якийсь час ним володіла. Таким чином, купуючи ту чи іншу річ, ми отримуємо і певну енергетику – позитивну, або негативну, у залежності від того, наскільки хорошими або поганими були думки, що супроводжують цю річ при передачі.
Ніхто поки що не може з точністю стверджувати, що енергетичним шляхом можна підхопити якесь захворювання, але ось енергетичне виснаження, очевидно, відчували багато хто з нас.


Читайте також:

Скандинавська ходьба в Карпатах

Енергія води. Медитативна практика карпатських мольфарів

Корисні властивості клімату карпатських гір

Медитація та рекреація (відновлення) у Карпатах. Прості вправи

Місця Сили Карпат. Карпатська енергетика

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря гір

Мольфари Карпат про живу та мертву їжу

Мольфари Карпат про світ запахів. Довідник ароматів


Яким же чином люди поповнюють енергетичні запаси?

Одні роблять це не дуже етично і просто відбирають енергію в інших (тобто займаються вампіризмом). Інші намагаються отримати енергетичне підживлення від матінки Природи, що не завжди вдається: Природа навчилася захищатися від людського вампіризму, а тому не так щедро, як раніше, роздаровує свою енергетику. Треті поводяться більш благородно і поповнюють енергетичні витрати шляхом власних ресурсів. І, треба сказати, що багатьом це вдається, а значить, ми можемо сміливо стверджувати: практично все залежить від самої людини, від його думок, почуттів, від ставлення до себе й оточуючих.
Біоенергетична гімнастика в Карпатах, яка дозволить вам привести в гармонійний стан своє тіло. Адже, як відомо, «у здоровому тілі здоровий дух», а отже, правильніше буде зайнятися спершу фізичним здоров'ям, а потім вже перейти до духовного. Але пам'ятайте, перш ніж приступити до виконання будь-якого комплексу вправ, необхідно проконсультуватися з лікарем.


Біоенергетична гімнастика в Карпатах.

Біоенергетична гімнастика – це унікальна методика профілактики хвороб, оздоровлення та очищення організму людини. Вправи біоенергетичної гімнастики в Карпатах надають не просто загально оздоровчий вплив на організм людини. При їх виконанні відбуваються очищення від солей і шлаків, а також виправлення аури, причому довготривале, оскільки перебудовується вся система організму.
Очищаючи організм, ми очищаємо нервові закінчення, а отже, розширюємо енергетичні канали і відновлюємо гормональний і вітамінний баланс в організмі. Адже так звані «блоки» (м'язове напруження) мають властивість послаблювати функцію внутрішніх органів, а отже, є причиною різних захворювань і не дозволяють тілу перебувати в повній гармонії.
Процес омолодження та очищення організму на відпочинку в Карпатах відбувається шляхом більш інтенсивної заміни клітин, тобто зміцнення імунної системи. Крім того, що біогімнастика в Карпатах лікує, очищає і омолоджує організм, вона ще й дозволяє людям керувати своєю біоенергетикою. А крім того, вправи біогімнастики дозволяють скинути зайву вагу та покращити фігуру.
Увага!  Вправи слід виконувати під музику, оскільки музика задає ритмічність просторових рухів тіла та опорно рухового апарату. Відбувається резонансно хвильовий вплив на окремі органи, ауру, групи м'язів, суглобів і зв'язок.
У наступних статтях ми розповімо про прості біоенергетичні вправи які рекомендується виконувати на природі в Карпатах. Виконуючи ці вправи наприклад вранці у вигляді ранкової гімнастики, ви зможете багаторазово посилити відновлювальний ефект від відпочинку в Карпатах. Підписуйтесь на новини нашого сайту.