Інформаційні та енергетичні властивості карпатської води.
Екологічно чиста карпатська вода має позитивну пам'ять та потужну сприятливу, лікувальну дію на локальний та загальний стан організму людини. Це доведено вченими. В останні роки людство зробило якісний ривок у пізнанні води, яка виявилася чи не найзагадковішою субстанцією на планеті. Вчені зійшлися на думці, що вода - це інформаційна система, завдяки якій усе живе отримує інформацію про навколишнє середовище.
Мешканці великих міст найбільше потерпають від інформаційного забруднення води, яку вживають щодня. Вода із водопроводу зберігає пам'ять про агресивну хімічну обробку та довгий шлях водогоном під несприятливим промисловим тиском.

 

Тож, залишається тільки рідина яка теж життєво необхідна організму, але на жаль вона вже без позитивної природної енергетики Карпат.

Оскільки вода запам'ятовує все, транслює цю інформацію безпосередньо у наш мозок, який на 90% складається з води. Це означає, що наші: здоров'я, думки, емоції, переживання та дії - це похідні якості вжитої нами води! А тому, відомі карпатські істини "не плюй в криницю" або ж "думай, що п'єш" давно отримали нове сакральне значення.
Хіба не дивно, наприклад, що вода може зберігати і передавати людині потужну енергетичну інформацію про середовище, звідки вона походить? Що водна структура організму кожної людини точно така ж, як у води того місця, де вона народилася, і тому наш внутрішній зв'язок з місцем нашого народження, проживання або відпочинку зберігається надовго?

Наполегливо пробиваючись на поверхню крізь гірські цілющі карпатські породи, вода вбирає в себе мінеральний склад та позитивні енергетичні вібрації землі карпатських гір, інформацію про її лікувальні, біологічні та енергетичні особливості.
У карпатській воді міститься безліч видів інформації, здатної істотно змінити стан здоров'я людини навіть за нетривалий період вживання.


Читайте також:

Курорт Моршин. Бальнеолікування

Застосування розчину солі Барабара в домашніх умовах

Сіль "Барбара", аналог мінералу "Карловарська сіль"

Джерело срібної води. Цілюща сила Карпат

Природні термальні та радонові джерела Карпат

Медичні показання до застосування мінеральних вод курортів Східниці, Трускавця

Мінводи курортів Східниця, Трускавець. Як приймати

Курорт Трускавець. Мінводи. Методики лікування, рекреації

Курорт Трускавець. Клімат, розташування, властивості мінвод

Курорт Трускавець. Основні показання для лікування в Трускавці

Мінеральні лікувальні джерела курорту Трускавець

Курорт Східниця. Властивості лікувальних мінеральних вод

Лікувальні властивості мінеральної води Карпат

Цілющі Карпати. Святі та мінеральні джерела Карпат

Карпатська мінеральна вода для дітей


Вченими давно доведено, що карпатська вода реагує на добре та погане слово, людські емоції, та навіть музику!


Перші дослідження інформаційних властивостей води провів всесвітньо відомий вчений з Японії Емото Масару. Його унікальна методика полягає у тому, що він за допомогою спеціального обладнання заморожував воду і фотографував її кристалічну структуру у момент переходу із рідкого стану в лід. Учений довів, що саме у цьому перехідному стані вода здатна розкрити найпотаємніші свої секрети.
Подібні дослідження проводять і українські вчені. Нещодавно вчені Інституту Гідробіології Національної Академії Наук України, досліджуючи лікувальні джерела Карпат,  зробили фотознімок кристалічної структури води із Трускавецького, Східницького, Моршинського басейнів Карпат. Результат викликав подив учених: за формою та кількістю кристалів на знімку карпатська вода виявилася схожою на освячену воду із храму.
На отриманих знімках в структурі Трускавецької, Східницької, Моршинської води видно багато шестипроменевих мікрокристалів ідеальної форми, - розказав учений. Це - свідоцтво потужної позитивної енергії та енергетики (окрім мінерально лікувального фактора), яку несуть в собі ці води.
Адже карпатська вода - це не просто хаотичний набір молекул Н2O, а об'єднаний у стрункі структурні форми інформаційно енергетичний кластер, який може змінюватися залежно від обставин.

 

Природне карпатське джерело - це приклад найкращих зовнішніх та внутрішніх впливів, у яких тільки може опинитися вода.

Природної води такої якості на Землі залишилося небагато. Побачивши, як вона виглядає «із середини», вчені ще раз упевнилися, що людське творіння не може порівнюватися із творінням карпатської природи. Трускавецька, Східницька та Моршинська лікувальна мінеральна вода є еталоном природної води, що зберігає пам'ять про народження посеред Карпатських гір, про велич лісів, що розтяглися на сотні кілометрів, чисте повітря, тишу, спокій, щиру душу та гостинність карпатських народів. Така вода без жодних змін і негативних впливів несе в собі тільки те все позитивне, що їй дала природа Карпат. Саме природну карпатську воду треба вживати для гармонійного розвитку людини. А ось штучно підготовлена вода, чи з водопроводу, чи із пляшки "пам'ятає" агресивне втручання у свою структуру, а тому передає цю агресію промислового виробництва - людині, яка її вживає. Цей факт констатував доктор геолого-мінералогічних наук, академік НАН України В'ячеслав Шестопалов.

Це може спричинити пригнічення життєво важливих функцій організму. І навпаки, якщо організм отримує вдосталь природної води, або хоча б періодично - під час відпустки,  він стабільніший, енергійніший, та здоровіший.


Відпочивайте в Карпатах частіше!
Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я та казкового відпочинку в Карпатах!
Пам'ятайте! – здоров'я не можна купити, ним можна тільки розплатитися!