Карпатські сонце й повітря - основа здоров'я і довголіття
Згідно з уявленнями сучасної медичної науки, продукти, які ми вживаємо спочатку перетворюються в глюкозу, потім в оцтову кислоту, потім у мурашину кислоту і, нарешті, в умовах присутності кисню - у вуглекислий газ й воду, тобто все дуже просто: людина їсть, її організм засвоює те, що йому потрібно, а що не потрібно - перетворює на газ і воду. Газ повинен випаруватися через шкіру з диханням, а вода потім вийде з сечею. Так вважалося до тих пір, поки японський професор Кацудзо Ніші не задав собі питання: "А що відбувається в організмі з їжею, яка потрапляє до нас без кисню?" Сучасна людина живе в умовах постійного браку кисню: ми носимо одяг - значить, дихальна функція шкіри у нас порушена, ми живемо і працюємо в приміщеннях, які погано забезпечуються світлом і повітрям, а виходячи на вулиці міста, ми дихаємо швидше вихлопними газами, ніж киснем. Крім того, деякі наші органи через хвороби не в силах накопичувати у своїх клітинах необхідну кількість повітря.


Читайте також:

Біоенергетична гімнастика в Карпатах. Поради курортної медицини

Скандинавська ходьба в Карпатах

Енергія води. Медитативна практика карпатських мольфарів

Корисні властивості клімату карпатських гір

Медитація та рекреація (відновлення) у Карпатах. Прості вправи

Місця Сили Карпат. Карпатська енергетика

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря гір

Мольфари Карпат про живу та мертву їжу

Мольфари Карпат про світ запахів. Довідник ароматів


Японський професор Кацудзо Ніші стверджує що їжа перетворюється в глюкозу, потім в оцтову кислоту, потім в мурашину. Але що відбувається далі, якщо немає або недостатньо кисню? Тоді продукти, утворені з їжі, не перетворюються у двоокис вуглецю і воду, не виводяться так просто, як це задумано природою, з організму: вони перетворюються в щавлеву кислоту і шлаки.
Якщо ця кислота отримана в результаті перетворень вареного продукту, то вона моментально, потрапивши в кров, з'єднується з вільним кальцієм і утворює нерозчинну - яка не виводиться з організму сіль щавлевої кислоти.
Ця сіль - справжня шахрайка: вона повільно, поступово, неминуче накопичується в наших клітинах - м'язових, нервових, кісткових, судинних, викликаючи утворення каменів, суглобовий ревматизм, імпотенцію, склероз, артрози, артрити. Практично вона є основою для будь-яких захворювань. Водночас щавлева кислота, утворена з сирого природного рослинного продукту, не з'єднується з вільним кальцієм в крові й не утворює сіль щавлевої кислоти; мало того: вона розчиняє ту сіль щавлевої кислоти, яка утворилася з вареного продукту.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту


Курортна медицина Карпат стверджує що - щавлева кислота з сирих овочів і фруктів - єдина цілюща сила проти утворення солей, каменів, артрозів, артритів та інших хвороб.

Ось чому людина повинна харчуватися в основному невареною, природною, сирою їжею - свіжими овочами, плодами, фруктами, насінням, листям, їстівними корінням чагарників і дерев, ягодами, горіхами. Це все-основні джерела енергії сонця, повітря, води, вітамінів, мікроелементів, ензимів, клітковини, а також органічних кислот, в тому числі і щавлевої кислоти, такої необхідної для нашого організму.


Світло і повітря - головні енергоносії Карпат.

Людина з'явилася на Землі в період, коли на планеті всюди були тропіки, одягу не було, він людині був не потрібен. Льодовиковий період змусив людину захищатися від холоду. Вона придумала собі одяг, але придбала хвороби, оскільки доступ повітря і світла був закритий штучними покривами.
Для того щоб уникнути накопичення окису вуглецю в організмі, курортна медицина Карпат рекомендує щоденні (не менше двох разів) контрастні повітряні “ванни” - то надягаючи теплий одяг, то знімаючи на 12 - 15 хв. Це підсилює шкірне дихання, видаляє з поверхні тіла сечовину та інші продукти розпаду, організм починає вбирати кисень, який руйнує окис вуглецю. Тим самим людина підвищує свій імунітет, стає менш схильною до застуд та інших хвороб, в тому числі раку. Про техніку контрастного дихання ми будемо детально говорити в наступних статях, а поки стежте за тем, щоб ваша шкіра якомога частіше провітрювалася, "дихала", отримувала достатньо кисню. Харчування рослинними карпатськими продуктами, в клітинах яких накопичені сонячне світло Карпат, чисте карпатське повітря й джерельна вода, все це цілющі, енергетично насичені дари карпатської природи для вашого здоров'я та довголіття.