Дихайте частіше цілющим карпатським повітрям.
Ще древні порівнювали наше життя з полум'ям свічки: свічка горить, поки в повітрі достатньо кисню. Завдяки цій безбарвній та без запаху газоподібній речовині людина не тільки дихає, але й отримує енергію. З киснем в її організм надходять необхідні поживні речовини. З віком людини постачання тканин киснем погіршується. На жаль, практично всі серйозні захворювання супроводжуються гіпоксією або кисневим голодуванням.
За статистикою, до двох третин хворих, що знаходяться на лікарняних ліжках, тою чи іншою мірою мають ознаки кисневого голодування. Такі симптоми, як втома, млявість, проблеми з увагою, розлади сну, є непрямими ознаками нестачі в організмі кисню, в першу чергу це стосується жителів великих мегаполісів. Особливо небезпечне кисневе голодування для мозку та серця.
Говорячи про гіпоксію, неможливо не торкнутися широкого спектра проблем з диханням самого різного походження, але, природно, ніяк не обійти тему порушень сну. Це одна з найяскравіших ознак хронічної гіпоксії. У будь-якої людини, що живе в мегаполісі навколо нестачі кисню в організмі, з часом утворюється безліч проблем зі здоров'ям які пов'язані з диханням, а саме - захворювання серцево-судинної системи, безсоння та інші розлади сну, а також ще цілий ряд важких станів, про істинну причину яких пацієнт може просто не знати. Через гіпоксію(брак кисню) виникають не тільки психосоматичні, а й інші серйозні захворювання, пов'язані з дисбалансом кисню і вуглекислого газу в організмі.


Читайте також:

Біоенергетична гімнастика в Карпатах. Поради курортної медицини

Скандинавська ходьба в Карпатах

Енергія води. Медитативна практика карпатських мольфарів

Корисні властивості клімату карпатських гір

Медитація та рекреація (відновлення) у Карпатах. Прості вправи

Місця Сили Карпат. Карпатська енергетика

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря гір

Мольфари Карпат про живу та мертву їжу

Мольфари Карпат про світ запахів. Довідник ароматів


Карпатське гірське повітря-щедрий подарунок природи для нашого здоров'я і довголіття, достатньо нетривалого відпочинку в Карпатах, щоб істотно очистити та омолодити організм.
Кисень – це газ, який забезпечує основи життєдіяльності. Взагалі без кисню можна прожити всього 3 хвилини. Ми можемо без води прожити тиждень без їжі місяць, а без кисню – всього 3 хвилини. При цьому запаси кисню в організмі не створюються, тобто неможливо надихатися киснем і потім півгодини чи годину не дихати. Для того щоб кисень потрапив в організм, існують дві основні системи: дихальна система (власне забезпечує надходження повітря в організм) і серцево-судинна (розносить кисень до органів та систем людського тіла). 
Людський організм – великий трудівник. У ньому близько 100 000 кілометрів судин (якщо їх витягнути в одну лінієчку). За годину серце перекачує близько 300 л крові, в добу – понад 7000 л, за рік – 2 500 000 л, а за 70 років життя – 175 000 000 л.
Сила серця вражає! При одному його ударі відбувається робота, що дозволяє підняти вантаж вагою 200 гр. на висоту 1 м. Гіпотетично серце підняло б цей вантаж і на висоту майже двадцятиповерхового будинку за одну хвилину!
Все це необхідно для того, щоб наситити організм чистим природним киснем. Системи організму відповідальні за кисневий обмін особливо у людей які живуть у великих містах часто дають збій з усіма можливими наслідками, тому якомога частіше відпочивайте на природі.
Вчені США стверджують, що навіть після двогодинного відпочинку наприклад в міському парку, системи життєзабезпечення організму успішно регенерують життєву енергетику, відпочинок на природі від п'яти днів призводить до повної рекреації (відновлення) життєвих ресурсів організму.