Карпатська натуральна косметика, цілющі маски для шкіри обличчя.
Поради курортної медицини Карпат. Створити самому косметику, рівноцінну дорогій, та ще задешево, не вийде за визначенням. Річ у тому, що молекули добавок в брендових засобах мають таку структуру, яка дозволяє їм проникати крізь епідерміс і рогівку волосся. Адже шкіра і кутикула володіють потужним бар'єром - природою так задумано для зменшення уразливості людини перед зовнішніми факторами. Такі добавки не продаються в аптеках. До того ж гарний косметичний засіб виготовляється за принципом ліків (з ретельним підбором компонентів і їх доз), в домашніх умовах цього досягти неможливо. Разом з тим не можна говорити, що домашня косметика не працює зовсім, вона дуже цілюща, в більшості випадків необхідна, крім того, домашня косметика завжди без канцерогенів, емульгаторів, похідних формальдегідів, стабілізуючих-часом дуже токсичних добавок.
Маску для обличчя можна приготувати майже з будь - яких натуральних продуктів, фруктів, овочів, ягід, сиру, меду, хліба, косметичної глини, карпатських лікарських трав. Перевага натуральної, живої косметики - в доступності та ефективності. А при правильному підході до справи - ефект від її застосування цілком може бути порівнянний з результатом використання дорогих косметичних препаратів.
Для досягнення результату знадобиться протягом місяця-двох багаторазово повторювати процедуру, зате ефект буде стійким, а натуральні компоненти масок гарантовано не викличуть звикання.
Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту |
Маски для обличчя найкраще робити 2-3 рази на тиждень, чергуючи живильні та зволожуючі. При більш частому їх використанні без призначення лікаря ви ризикуєте отримати роздратування або послабити шкіру. Якщо робити маски рідше - ви не досягнете потрібного ефекту.
Читайте також:
Медитація та рекреація (відновлення) у Карпатах. Прості вправи
Місця Сили Карпат. Карпатська енергетика
Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості
Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря гір
Мольфари Карпат про світ запахів. Довідник ароматів
Кліматотерапія. Лікування природою, енергетикою Карпат
Ароматерапія в Карпатах. Цілющі властивості запахів рослин
Біоенергетична гімнастика в Карпатах. Поради курортної медицини
9 способів поліпшити колір обличчя, поради курортної медицини Карпат.
1. Очищайте шкіру обличчя кожен день вранці й ввечері. Ні за яких обставин не лягайте спати, не знявши макіяжу. Після очищення нанесіть живильний або зволожуючий крем.
2. Збалансуйте своє харчування. Повністю відмовтеся від солодкого, смаженого, солоного, гострого, а також консервів. Намагайтеся дотримуватися роздільного харчування.
3. Пийте не менше 1,5 літра води в день, щоб ваша шкіра отримувала достатню кількість вологи зсередини.
4. Виходьте на вулицю при кожній зручній можливості, навіть без будь-якої мети, щоб просто прогулятися: шкіра повинна насичуватися киснем.
5. Не нехтуйте фізичними вправами: вони покращують обмін речовин і очищають організм, що цілюще впливає на колір обличчя.
6. Приділяйте сну не менше восьми годин на добу, причому рекомендується л в ліжко до 11 години вечора. Клітини шкіри оновлюються, коли ми спимо.
7. Відмовтеся від кави, сигарет, алкоголю. Всі ці звички негативно позначаються не тільки на загальному стані здоров'я, але і на кольорі обличчя.
8. Уникайте стресів. Постарайтеся контролювати свої емоції: вони не допоможуть вирішити проблеми, а лише негативно позначаться на вашому зовнішньому вигляді.
9. Посміхатися. Коли вам легко і радісно на душі, ваше обличчя випромінює сяйво. Незадоволений вигляд, навпаки, анітрохи не прикрашає дівчину.
У наступних статтях ви дізнаєтеся чим домашня косметика краще фабричної, як визначити ваш тип шкіри, які види масок підходять саме вам, які вітаміни корисні саме для вашої шкіри, як правильно наносити та видаляти маску, скільки масок потрібно робити на тиждень, щоб завжди виглядати чарівно. Підписуйтесь на новини нашого сайту.