Природа кращий лікар. Магія Карпат, лікуємося природою.
Все більше лікарів, психологів, психотерапевтів на Заході вважають, що багато сучасних проблем зі здоров'ям, в тому числі депресії, стреси й тривоги, пов'язані саме з відчуженням людини від природи, у провідних європейських клініках все частіше в лікуванні застосовують натуропатію, фітотерапію та звуки природи.
Сучасні натуропати відзначають, що людські істоти еволюціонували синхронно з природою протягом мільйонів років, ми пов'язані й взаємодіємо з навколишнім середовищем - повітрям, водою, рослинами, тваринами.
Глибокі дослідження в США джерел людських хвороб визначили що профілактика хвороб без повернення до природи просто не можлива.


Чим лікують гори Карпат. Сонячне світло Карпат.

Без сонячного світла не було б нас з вами. Ми – діти сонця в буквальному сенсі цього слова. Тому, нам потрібні цілющі промені хоча б 10 хв на день. Для вироблення вітаміну Д3 (одного з найбільш дивовижних речовин відкритих людиною), який є природною профілактикою раку, серцево-судинних захворювань і діабету, збільшує щільність кісткової тканини, покращує імунну функцію. А також запобігає інфекційні хвороби набагато краще, ніж будь-які вакцини. Щоб отримати вітамін D в його природній формі, потрібно просто проводити більше часу на природі.


Чим лікують гори Карпат. Звуки Природи.

Спів птахів, шелест листя, хрускіт гілок, дзюрчання струмка, стрекотіння коників, шелест трави під ногами – дає терапевтичний ефект, знижує рівень гормонів стресу і кров'яний тиск. Одними з найбільш цілющих звуків вважаються звуки води: водоспади, струмки, дощ, гроза, тріск багаття. Звичайно можна все це записати й слухати під час роботи за комп'ютером, але хіба зрівняються аудіо-гори зі справжніми?


Чим лікують гори Карпат. Кольори карпатської природи.

Кажучи науковою мовою, кольори – електромагнітне випромінювання, що відрізняється по довжині хвиль, яке потрапляє на сітківку ока й інтерпретується мозком як колір. Це електромагнітне випромінювання несе в собі цілющу енергію, енергію кольору. Дуже добре, якщо кожен день ви можете стикатися з фарбами всього спектру, дивитися на квіти, рослини, тварин, небо. Це зцілює вас і стимулює мозок. Якщо ви спостерігаєте кольори й відтінки на природі, то ваш мозок починає функціонувати на більш високому когнітивному рівні. Люди, які проводять цілий день в приміщенні, де нічого не змінюється, не мають такої можливості простимулювати свій мозок.


Читайте також:

Кліматотерапія. Лікування природою, енергетикою Карпат

Карпатська вода - напій вічної молодості

Програма довголіття. Феномен довгожителя карпатських гір

Карпати лікують. Лікувальні властивості карпатських лісів

Відпочинок в Карпатах, вірний шлях до здоров'я та довголіття

Колекціонуйте яскраві враження - в Карпатах це можливо!

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря карпатських гір

Корисні властивості клімату карпатських гір

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості

Мольфари Карпат про таємниці співаючих тібетських чаш


Чим лікують гори Карпат. Рух.

Проводячи час в Карпатах на природі, ми змушені рухатися: ходити, бігати, їхати на велосипеді, плавати, підійматися на гору. Гарний краєвид робить будь-яку фізичну вправу приємною. Якщо ви робите ранкову пробіжку в лісі, то, здається, це просто швидка прогулянка. Рух дарує нам другу молодість, покращує циркуляцію крові, збільшує щільність кісток, робить нас більш гнучкими, рухливими, посилює циркуляцію лімфи, покращує настрій.


Чим лікують гори Карпат. Карпатське повітря.

Якісна різниця між повітрям в приміщенні й свіжим повітрям лісу або луки величезна. Повітря в приміщенні зіпсований газами, що виходять з синтетичних матеріалів: килимів, меблів, фарб, лаків, клеїв тощо, а також наповнений спорами цвілі що мешкає у ванних кімнатах, кухнях, на підвіконнях і під шпалерами. Лісове карпатське повітря зовсім інше за складом, в лісовому повітрі більше життя, бадьорості, здоров'я.
Гірське лісове повітря Карпат містить понад 200 біологічно активних, летючих речовин. Вони значно покращують розумову і фізичну працездатність, роботу всіх систем організму (у тому числі серцево-судинної), підвищують стійкість організму до різних інфекцій і токсинів, вміст гемоглобіну в крові, нормалізують частоту пульсу, покращують легеневу вентиляцію. Фітонциди, що містяться в лісовому повітрі Карпат, мають виражену антимікробну дію (пригнічують розмноження хвороботворних бактерій). Найбільше їх виділяють карпатські: ялиця, сосна, ялина, ялівець, черемха, дуб, береза і клен. Найбільше фітонцидів виділяється в червні, після полудня, в молодому карпатському лісі. Крім того, ці речовини роблять позитивний вплив на імунну систему, дихання і кровообіг.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Лісове повітря, в основному, містить тільки негативно заряджені аероіони, які цілюще діють на весь організм, підвищують інтенсивність газообміну, регулюють дихання. Найбільше повітря насичене аероіонами поблизу карпатських дубів і беріз. Надзвичайними цілющими властивостями і чистотою відрізняються хвойні ліси Карпат, в них особливо легко дихається. Крім великої кількості фітонцидів і аероіонів повітря тут насичене чудовим ароматом смоли. Ефірна олія що міститься у хвої, окислюючись киснем, насичує атмосферу цілющим озоном. Ці летючі речовини, які виділяються хвоєю сосни, кедра, ялиці, ялини, ялівцю, позитивно впливають на організм: заспокоюється нервова система, знімається втома і напруга, збільшується життєва ємність легенів. Для людей що страждають безсонням, різними нервовими розладами, захворюваннями органів дихання таке повітря просто необхідне, як найперший лікувальний засіб.


Чим лікують гори Карпат. Карпатська вода.

Вода-життєво необхідна речовина в житті будь-якої живої істоти. Однак коли мова йде про людину, це висловлювання можна звести у квадрат. В житті людини вода може бути не тільки речовиною, що дає життя, але і речовиною, що дає здоров'я. Одним словом, ліками. Природна Карпатська вода діє відповідно до природних особливостей нашого організму, не надаючи шкідливого впливу на здоров'я. З її допомогою можна нормалізувати роботу внутрішніх органів, зміцнити природні захисні механізми, звільнитися від накопичених шлаків, підвищити загальний тонус організму.
Нещодавно вчені встановили, що регулярне вживання природної води допомагає уповільнити процес старіння. У всі часи карпатська джерельна вода володіла унікальними лікувальними властивостями. На базі природних джерел в Карпатах, що збереглися сьогодні, існують оздоровчі центри, санаторії, будинки відпочинку та багато інших лікувальних й профілактичних закладів. Карпатська вода володіє природними компонентами, прекрасними смаковими якостями, володіє лікувальними та відновлювальними властивостями.

 
Чим лікують гори Карпат. Біоенергія Карпат.

Ця енергія менш помітна. Задумайтесь, чому велике місто спустошує нас, забирає енергію, а натомість дає суєту, незграбна кутова геометрія дратує, не дає спокою? І чому карпатський ліс залишає нас наповненими силами, радістю, життям?
Біоенергія відчувається при зіткненні з природою Карпат. Походити босоніж, обійняти дерево, доторкнутися до квітки, споглядати світанок або захід сонця, полежати на траві або в снігу – це робить вас частиною природи. Кажуть, що ми позбавляємося від статичної електрики, ходячи по землі босоніж, яка створює в нашому організмі білий шум і перешкоджає одужанню. Але ж наші предки не носили кросівки, вони ходили босоніж. І вони не хворіли на дегенеративні хвороби.
Ідіть на природу, спілкуйтеся з реальними людьми безпосередньо, дивіться на небо, слухайте спів птахів, дихайте свіжим повітрям! Природа Карпат дарує здоров'я!
Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я і казкового відпочинку у Карпатах! Пам'ятайте! – здоров'я не можна купити, ним можна тільки розплатитися!