Відпочинок в Карпатах-найкращий спосіб поправити здоров'я
Наші предки в Карпатах користувалися дарами природи, передаючи знання з покоління в покоління. Сучасна людина поступово розгубила ці знання і забула, що вона є частиною природи.
Але реалії сьогоднішнього дня просто змушують людину повернутися до природи, до свого коріння, тому що, як виявилося, іншого способу існування і здорового способу життя немає. І часом боязко, невміло, розгублено людина просить допомоги у природи. Не встановився ще остаточно баланс «людина – природа», але прагнення до нього у людини вже намітилося.
Сьогодні людина все частіше прислухається до порад представників нетрадиційної медицини. Оскільки нетрадиційна медицина в Карпатах існує не одне тисячоліття, напевно, правильніше її назвати традиційною медициною. Представники цієї медицини використовували тільки природні засоби лікування та оздоровлення. Здавна зрозумілі принципові властивості, якими має володіти система оздоровлення, спрямована в майбутнє.


Читайте також:

Карпатська вода - напій вічної молодості

Програма довголіття. Феномен довгожителя карпатських гір

Кліматотерапія. Лікування природою, енергетикою Карпат

Карпати лікують. Лікувальні властивості карпатських лісів

Відпочинок в Карпатах, вірний шлях до здоров'я та довголіття

Колекціонуйте яскраві враження - в Карпатах це можливо!

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря карпатських гір

Корисні властивості клімату карпатських гір

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості

Мольфари Карпат про таємниці співаючих тібетських чаш


На думку карпатських мольфарів найголовнішим її принципом є використання всіх можливостей природи:

– людина є частиною природи, і кожен хворий настільки, наскільки він віддалений від природи;
– людина – продукт природи. І існує тільки в єдності з навколишнім середовищем, тому лікувати її потрібно перш за все природними засобами, що призведе до природної рівноваги організму і середовища;
– найбільш корисні й лікувальні ті природні засоби, які відповідають тій місцевості, де народилася, виросла і живе людина.
Природа Карпат сама може підказати, як харчуватися, що і як пити, як відновити життєві сили на відпочинку в Карпатах. Потрібно тільки почути її голос. Потрібно лише настроїтися на хвилю єднання з природою, і тоді людині прийдуть відповіді на всі запитання, відкриються всі таємниці буття. Якщо у людини буде настрій на отримання допомоги від природи Карпат, то їй відразу все стане зрозуміле, знайоме і близьке.
Ми сподіваємося, що наш сайт дозволить вам вибрати найбільш підходящий для вас спосіб оздоровлення в Карпатах. Карпати могутні й щедрі, і того, хто звернеться до них з відкритим серцем, вони неодмінно обдарують часткою своєї цілющої сили.
Будьте здорові і щасливі!
Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я і казкового відпочинку у Карпатах! Пам'ятайте! – здоров'я не можна купити, ним можна тільки розплатитися!