Цілющі біоенергетичні властивості Карпат. Потужна біоенергія гір.
Біоенергетика вивчає механізми й закономірності перетворення енергії в процесах життєдіяльності організмів і енергетичні процеси в біосфері. Це вчення про живу матерію як форму існування енергії й про її енергетичні взаємини з навколишнім світом.
Біоенергія притаманна всій живій матерії й безпосередньо не пов'язана з діяльністю свідомості. Вона швидше явище фізіологічного порядку, ніж психологічного.


Цілющою біоенергією володіють карпатські тварини, дерева, водойми, гори, земля, повітря.

Терапевтичний вплив Карпат, карпатських рослин, дерев-цілителів у біоенергетиці й в парапсихології пояснюється наявністю потужного цілющого біополя. Але сучасна можливість реєстрації біополя науковими методами викликає дискусії.  
Біоенергетична система людини.
Відомо, що дерева-цілителі відмінно проводять нездорову, накопичену в наших органах енергію в землю. Вони зміцнюють нервову систему, покращують настрій, омолоджують, сприяють довголіттю. Однак щоб отримати енергію від наших друзів-цілителів, необхідно знати, як це робити.


Читайте також:

Як у Карпатах знайти своє дерево

Кліматотерапія. Лікування природою, енергетикою Карпат

Карпатська вода - напій вічної молодості

Програма довголіття. Феномен довгожителя карпатських гір

Карпати лікують. Лікувальні властивості карпатських лісів

Відпочинок в Карпатах, вірний шлях до здоров'я та довголіття

Колекціонуйте яскраві враження - в Карпатах це можливо!

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря карпатських гір

Корисні властивості клімату карпатських гір

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості

Мольфари Карпат про таємниці співаючих тібетських чаш


Біоенергетика людського організму має саме безпосереднє відношення до поповнення енергії за допомогою дерев та рослин.  

Людина - це не просто фізичне тіло з внутрішніми органами. Люди існують не тільки матеріально, а й духовно. Кожна людина наділена певними силами. Чому, наприклад, до однієї людини ми відчуваємо симпатію, а до іншої - антипатію, хоча, в більшості випадків, навіть не знаємо цю людину?
Річ у тім, що в кожному з нас є духовні сили, або, як їх ще називають - біоенергія (особиста енергія). Цю енергію людина витрачає щодня на багато речей, які робить, наприклад на ходьбу, біг, плавання, а також на фізичну і розумову роботу. В когось запаси біоенергії різні: в когось вони більші, в когось менші - все залежить від того, наскільки в цьому сенсі сильна людина. Біоенергія (прана, або кі) - це та життєва сила, яка підтримує життя і здоров'я в тілі. Грецькою мовою вона називається pneuma, на полінезійському-mana, а на івриті-ruach, що означає «дух життя».

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Цілитель (карпатський мольфар) передає прану, або життєву енергію, або «дух життя», відвідувачу і тим самим сприяє відновленню його здоров'я.

Саме за допомогою цього процесу відбувається так зване чудове зцілення.
Але кожна людина повинна розуміти, що запаси біоенергії в організмі небезмежні. Біоенергія надходить з навколишнього середовища, вона постійно оновлюється. Проте слід пам'ятати й про те, що якщо людина робить щось непосильне, на що не вистачає її біоенергії, їй тут же потрібно поповнити її запаси, інакше наслідки можуть бути плачевними. При дефіциті біоенергії в біополі людини виникають пробоїни, розриви, вона стає вразливою до негативних впливів. В організмі виникає так званий енергетичний дисбаланс, і цим завдається величезний збиток здоров'ю. Все перераховане може привести до серйозних захворювань, а у виняткових випадках -навіть до передчасної смерті.
Біополе людини змінюється в залежності від її стану та енергетичного рівня. У фізично здорових людей, особливо у духовно багатих, біополе може збільшуватися від кількох до кількох десятків метрів. Іноді зустрічаються люди, які як би випромінюють позитивну енергію, в їх компанії завжди легко, не має неприємних відчуттів, дискомфорту. Це пояснюється їх сильним позитивним біоенергетичним полем. У здорової людини в біополі переважають блідо-зелені або жовтуваті відтінки. Біополе рівне і має форму повітряної кульки.  
У сучасних рекреаційних клініках в Альпах все частіше використовують природні методи профілактики і лікування безлічі захворювань людини, наприклад там дуже популярна дендротерапія.
Дендротерапія-метод лікування і профілактики, що використовує цілющі енергоінформаційні властивості дерев і виробів з них. Метод отримав свою назву від грецьких слів dendron – дерево й theraperia - лікування. У наступних статтях ми розповімо про найпоширеніші в Карпатах дерева і рослини, про їх звичайні лікувальні та цілющі біоенергітичні властивості. Підписуйтесь на новини нашого сайту