Ефективне біоенергетичне відновлення в Карпатах, вправи.
Жива природа Карпат завжди була джерелом загадок і таємниць. Крім декоративних якостей, дерево володіє потужним цілющим біоенергетичним потенціалом. Недарма в усі часи люди в Карпатах набиралися сил від дуба, «погану» енергію віддавали ялини, «хорошу» енергію черпали від сосни, до берези приходили дівчата з проханням про «судженого», осикою відлякували чаклунів.


Магічна сила приписувалася карпатським деревам і в давні часи.

У давніх карпатських друїдів були поширені дерев'яні амулети, які носилися на шиї й оберігали їх власників від нещастя. Вважалося, що різні породи дерев володіють різними енергетичними властивостями: підживлюють енергією, знімають запалення, сприяють виникненню взаємності в любові, оберігають від лиха.  


На думку карпатських мольфарів, дерева вбирають в себе енергію яка приходить з всесвіту, а потім підживлюють нею людину.  

Стародавні слов'яни в Карпатах для зображення богів використовували дерево, а не камінь. Це пояснювалося не дорожнечею каменю, а вірою в чудову силу дерева. Ідол таким чином поєднував в собі священну силу і дерева, і божества.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Мольфари Карпат стверджують, що дерево, навіть зрубане, продовжує жити, має душу і щедро ділиться душевним теплом з людством.

В даний час наука тільки намагається осмислити підходи для вирішення вже виниклих питань. Згідно з гіпотезою фахівців з біолокації, дерева мають біополе. Саме його впливом на людину пояснюється цілющий ефект.  
Крім «проклятої» в езотериці  осики та інших дерев-вампірів, в Карпатах ростуть і так звані буйні дерева. У старовинних книгах карпатських цілителів розповідається, що таким «буйним» деревам притаманні руйнівні сили, приховані й таємні, розпізнати та побачити які в дереві могли лише друїди й мольфари. Це явище дійсно існує, і «буйним» може стати дерево будь-якої породи.
«Буйні» дерева виростають на стику двох біоенергетичних зон землі. Вся земля, немов мережею, вкрита лініями цих зон. У позитивних зонах зустрічається менше хворих рослин,  в таких зонах легше приживаються пересаджені рослини, там вище родючість насіння. Це зони відпочинку і благоденства для людей і рослин. Негативні зони формують хвороботворний вплив на людину, на тварин і рослини. Рослини що виросли в таких зонах частіше хворіють, виглядають пригніченими. Лікарськими властивостями такі рослини володіють, але вони набагато слабкіше.  


Читайте також:

Медитація та рекреація (відновлення) у Карпатах. Прості вправи

Енергія води. Медитативна практика карпатських мольфарів

Біоенергетична гімнастика в Карпатах. Поради курортної медицини

Кліматотерапія. Лікування природою, енергетикою Карпат

Карпатська вода - напій вічної молодості

Програма довголіття. Феномен довгожителя карпатських гір

Карпати лікують. Лікувальні властивості карпатських лісів

Відпочинок в Карпатах, вірний шлях до здоров'я та довголіття

Скандинавська ходьба в Карпатах

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря карпатських гір

Корисні властивості клімату карпатських гір

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості

Мольфари Карпат про таємниці співаючих тібетських чаш

«Буйні» дерева з'являються на кордонах позитивних і негативних зон. Ці рослини не можуть пристосуватися до жодної зоні, і протилежні енергії не можуть змішатися і утворити одне середнє - так і з'являються «буйні» дерева, що володіють руйнівною силою.
Впізнати їх в лісі нескладно, вони кидаються в очі при побіжному огляді, оскільки в них часто є великі дупла, а стовбури та гілки їх покриті жорсткими наростами-болячками. «Буйні» дерева часто бувають криві, покручені.
Мольфари Карпат стверджують що деяких людей тягне саме до таких дерев, але контактів з ними слід уникати. Ці дерева хворі і самі потребують енергетичного підживлення.  


Карпатські дерева-донори.  

Дерева-донори - це дерева, які володіють великим запасом біоенергії й здатністю до швидкого відновлення. Людина, за згодою дерев-донорів, може користуватися цими дивовижними цілющими властивостями.

 
Мольфари Карпат рекомендують прості вправи для біоенергетичної зарядки на відпочинку в Карпатах. Отримання змішаної енергії від Сонця і Землі. 

Таке енергетичне підживлення бажано робити в Карпатах рано вранці на сході сонця у спокійному тихому місці. Потріть долоні, уявляючи, що на них відкриваються «вхідні ворота» каналів для проходження енергії. Потерши й розігрівши долоні, візуалізованими руками помасажуйте «вхідні ворота», уявляючи, як вони збільшуються до розміру долоні. Подумки гладьте і масажуйте стінки уявних каналів обох рук. Відчуйте, як канали розширюються і починають реагувати на вплив візуалізованих рук.
Подумки й повільно створіть маленьку  кульку яка світиться, помацайте її руками. Вона повинна збільшитися до діаметра каналу, після чого цю кульку уявними руками, як поршнем,  переміщуйте вгору і вниз по каналах, вичищаючи їх. Потім відчуєте, як на стопах відкриваються вхідні отвори каналів, уявними руками помасажуйте їх до отримання отвори розміром на всю ступню. Потім виконайте чистку кулькою за аналогією з тим, що було сказано вище для рук. Станьте обличчям на схід сонця, сконцентруйтеся на каналах рук.  
У якийсь момент з'явиться відчуття, що руки стали легкими, немов невагомими. Потім сконцентруйтеся на каналах ніг і відчуєте, як вони готуються для прийому енергії  Землі. Сонце промениться, і карпатська біоенергія потужними потоками починає надходити в канали рук. Правильні відчуття-це наповнення світлом і теплом, пульсація вхідних отворів рук і ніг, відчуття м'якої й теплої енергії  карпатських гір, відчуття гармонії й чистоти. Через кілька хвилин піде втома і виникне відчуття бадьорості й припливу сил.
В наступних статтях прості фізичні вправи біоенергетичної зарядки (на відпочинку в Карпатах) рекомендовані курортною медициною Карпат, підписуйтесь на новини нашого сайту.
Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я і казкового відпочинку у Карпатах! Пам'ятайте! – здоров'я не можна купити, ним можна тільки розплатитися!